Moderna 25 تا 37 دلار برای واکسن COVID-19 شارژ می کند: مدیر عامل شرکت

!1 بروزرسانی جدیدبرای آخرین به روزرسانی ها اینجا را کلیک کنید

جانباز جنگ های هند و چین ، هند و پاک: سرلشکر (Retd) RN چیبر درگذشت

ساناک انگلیس می گوید که در مذاکرات Brexit شاهد پیشرفت واقعی است

 • وی به روزنامه ساندی تایمز گفت ، ریشی سوناک ، وزیر دارایی انگلیس گفت که در مذاکرات Brexit پیشرفت واقعی وجود دارد و امیدوار است که دو طرف توافق کنند.
 • سوناک همچنین گفت امیدوار است که تا بهار سال آینده بتواند فراتر از نیازهای فعلی برای حمایت از اقتصاد و مشاغل و همچنین چگونگی بازگرداندن مالیات عمومی به سطح پایدار فکر کند.

گوگل ، فیس بوک ، توییتر تهدید به ترک پاکستان به دلیل قانون جدید سانسور در شبکه های اجتماعی می کنند

رهبران G20 متعهد شدند بودجه توزیع عادلانه واکسن های COVID-19 – بیانیه پیش نویس را تأمین کنند

ارتش اسرائیل می گوید شبه نظامیان غزه موشکی به سمت اسرائیل شلیک کردند

رشته های جراحی را از متون باستانی ایجاد کنید ، ادعا نکنید که پزشکی مدرن را در اختیار دارید: IMA به شورای پزشکی هند

راه آهن می گوید در اولین فرصت خدمات قطار را در پنجاب ترمیم می کند

 • راه آهن هند روز شنبه گفت که از آنجا که از دولت ایالتی دریافت کرده است که کشاورزان معترض مسیر را پاکسازی کرده اند ، گامی در جهت ترمیم خدمات قطار در پنجاب برداشته خواهد شد.
 • عماریندر سینگ ، رئیس ارشد پنجاب روز شنبه اعلام کرد که اتحادیه های کشاورزان اعتصابی تصمیم گرفته اند اعتراض خود را به مدت 15 روز متوقف کنند و از مرکز خواست تا خدمات قطار به این کشور را از سر بگیرد.
 • وزارت راه آهن در توئیتی گفت: “راه آهن از دولت پنجاب برای از سرگیری خدمات کالا و قطارهای مسافری ارتباطی دریافت کرده است. به آنها اطلاع داده شده که مسیرها اکنون روشن است.”

مدیرعامل روزنامه به روزنامه می گوید Moderna 25 تا 37 دلار برای واکسن COVID-19 هزینه می کند

 • استفان بانکل مدیر ارشد اجرایی به هفته نامه آلمانی Welt am Sonntag (WamS) گفت: Moderna هر دوز کاندید واکسن COVID-19 خود را بین 25 تا 37 دلار از دولت دریافت خواهد کرد. به نقل از وی: “بنابراین هزینه واکسن ما تقریباً مشابه واکسن آنفولانزا است که بین 10 تا 50 دلار است.”
 • روز دوشنبه ، یک مقام اتحادیه اروپا درگیر در گفتگوها گفت که کمیسیون اروپا می خواهد برای تأمین میلیون ها دوز نامزد واکسن خود با قیمت کمتر از 25 دلار در هر دوز ، با Moderna به توافق برسد.
 • بنسل به WamS گفت: “هنوز چیزی به امضا نرسیده است ، اما ما به توافق با كمسیون اتحادیه اروپا نزدیك هستیم. ما می خواهیم به اروپا برسیم و در حال مذاكرات سازنده هستیم” ، و افزود كه فقط چند روز طول می كشد تا قرارداد آماده باش.
 • Moderna گفته است که واکسن آزمایشی آن 94.5٪ در پیشگیری از COVID-19 موثر است ، بر اساس داده های موقت آزمایش بالینی در مراحل آخر ، دومین توسعه دهنده ای است که نتایج پس از Pfizer و شریک زندگی خود BioNTech را فراتر از حد انتظار اعلام کرد. اتحادیه اروپا حداقل از ماه ژوئیه در حال مذاکره با Moderna برای واکسن آزمایشی COVID-19 خود است.

ترامپ با لغو پرونده قضایی پنسیلوانیا ، خواستار لغو انتخابات شد

 • دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا روز شنبه در تلاش ناامیدانه خود برای لغو انتخابات ایالات متحده با شکست جدیدی روبرو شد زیرا قاضی فدرال دادخواست تشکیل شده توسط مبارزات انتخاباتی خود را که می خواست میلیون ها رای نامه پستی در پنسیلوانیا را بیرون بکشد ، رد کرد.
 • قاضی دادگاه منطقه ای ایالات متحده ، متیو بران ، حکم داد که مبارزات انتخاباتی ترامپ نتوانسته است نشان دهد که در انتخابات 3 نوامبر تقلب گسترده ای در رای گیری صورت گرفته است ، که ترامپ به جو بایدن دموکرات باخت.
 • بران نوشت: “این دادگاه با استدلال های قانونی تنگاتنگ و بدون شایستگی و اتهامات حدسی ارائه شده است.” بران افزود که “وی” هیچ اختیاری برای سلب حق رأی حتی یک شخص واحد ندارد ، چه رسد به میلیون ها شهروند. “

نادال پیش از تصمیم اوپن استرالیا صبر و بردباری می کند

 • رافائل نادال پس از شکست در دیدار چهار چهارم آخرین مسابقه خود در فینال ATP در لندن در روز شنبه ، خواستار صبر و شکیبایی برای مقدمات مسابقات استرالیا شد.
 • اسپانیایی که هرگز در مسابقات هشت نفره نخبگان پیروز نشده است ، 3-6 ، 7-6 (7/4) ، 6-3 توسط دانیل مدودف ، روس که در فینال روز یکشنبه بازی خواهد کرد ، شکست خورد. روسای تنیس استرالیا این هفته “چالش های جدید” پیرامون ورود بازیکنان برای اولین گرند اسلم سال را در زمان شیوع ویروس کرونا پرچم گذاری کردند.
 • در مکاتبات با بازیکنان ، ATP – تور تنیس مردان – اظهار داشت که ورودهایی که برای ماه دسامبر برنامه ریزی شده بودند اکنون نامشخص است و به طور بالقوه برنامه پر از ماه ژانویه را مختل می کند.

به دلیل نداشتن ماسک بازداشت شد

Sewa International ، یک سازمان غیرانتفاعی هندی-آمریکایی ، به عنوان یک تقدیر از تلاش های مداوم خود برای کمک به حمایت از جوامع در سراسر ایالات متحده در طی بیماری همه گیر ویروس کرونا ، جایزه 50،000 دلاری “عشق اقدام می کند” از بنیاد زندگی نیویورک اهدا شده است. .