Markiplier Iron Lung: Markiplier اولین کارگردانی را با اقتباس سینمایی از Iron Lung: Trailer، طرح داستان، بازیگران و غیره خواهد داشت.

طبق گزارش Deadline، مارک فیشباخ که بیشتر به عنوان سازنده محتوای محبوب Markiplier شناخته می شود، به عنوان کارگردان و ستاره اقتباسی فیلم بلند آینده از بازی ترسناک مستقل Iron Lung معرفی شده است.

آنچه باید در مورد سکانس ترسناک آینده بدانید

دیوید شیمانسکی Iron Lung را ایجاد کرد، یک بازی ویدیویی که توسط Bloody Disgusting، یک پلتفرم تلویزیونی، به عنوان یکی از بهترین بازی های ویدیویی ترسناک مستقل سال 2022 که ممکن است مورد توجه قرار نگرفته باشد، تحسین شده است. Luiz HC از Bloody Disgusting توضیح می دهد که زیردریایی ها در حال حاضر وحشتناک هستند به ماهیت کلاستروفوبیک ذاتی آنها و سد فلزی نازکی که مردم را از یک مرگ آبکی جدا می کند. با این حال، در Iron Lung، Dave Szymanski با اضافه کردن عنصر تکیه بر تجهیزات قدیمی در طول ماجراجویی زیر آب، آن را یک گام فراتر می‌برد و آن را وحشتناک‌تر و واقعی‌تر به ژانر وحشت می‌کند.

به گفته Luiz HC، اقتباس سینمایی آینده Iron Lung نوید یک تجربه هیجان انگیز برای مخاطب را می دهد. او این واقعیت را ستایش می‌کند که فیلم قبل از اینکه عناصر ناوبری بیش از حد مورد استقبال قرار گیرند، با صدای بلندی به پایان می‌رسد و آن را تبدیل به یک تجربه ترسناک زیبا می‌کند. تصاویر یکپارچهسازی با سیستمعامل و موسیقی متن الهام گرفته از Doom 64 نیز به جذابیت کلی فیلم می‌افزاید و آن را برای طرفداران ترسناک باید تماشا کنند.

به گفته این منبع، اقتباس سینمایی Iron Lung که توسط Markiplier در حال نگارش است، در حال حاضر در مرحله تولید قرار دارد و در مرحله ساخت قرار دارد.

سوالات متداول

Q1: Markiplier کیست؟
Markiplier یک تولید کننده محتوا و یوتیوبر محبوب است که نام اصلی او مارک فیشباخ است.

Q2: ریه آهن چیست؟
Iron Lung یک بازی ویدئویی ترسناک مستقل است که توسط David Szymanski ساخته شده است

بیانیه سلب مسئولیت: این محتوا توسط یک شخص ثالث نوشته شده است. نظرات بیان شده در اینجا نظرات نویسندگان / نهادهای مربوطه است و دیدگاه های اقتصادی تایمز (ET) را نمایندگی نمی کند. ET هیچ یک از محتویات خود را تضمین، تضمین یا تأیید نمی کند و به هیچ وجه در قبال آنها مسئولیتی ندارد. لطفاً تمام اقدامات لازم را انجام دهید تا مطمئن شوید که اطلاعات و محتوای ارائه شده صحیح، به روز شده و تأیید شده است. ET بدینوسیله از هرگونه و همه ضمانت‌های صریح یا ضمنی مربوط به گزارش و هر محتوای آن سلب مسئولیت می‌کند.