mallikarjun kharge: “اگر ما متحد نباشیم…”: Mallikarjun Kharge در BJP در کارناتاکا جستجو می کند

Mallikarjun Kharge، رئیس کنگره روز یکشنبه از مردم کارناتاکا خواست تا در انتخابات آتی مجلس متحد شوند و به کنگره رای دهند، در غیر این صورت آینده نسل بعدی “به خطر خواهد افتاد”.

خارگه با تأکید بر اینکه اتحاد مردم در انتخابات «مهم» است، از آنها برای تشکیل دولت کنگره با «اکثریت قاطع» حمایت خواست.

خارگ گفت: “این یک انتخابات مهم است و همه ما باید متحدانه به کنگره رای دهیم و از کنگره حمایت کنیم تا اکثریت قاطع را به دست آوریم. اگر امروز متحد و از کنگره حمایت نکنیم، آینده نسل بعدی ما به خطر خواهد افتاد.”

او در حزب بهاراتیا جاناتا افزود: “ما باید گاندیجی و پاندیت نهرو را به خاطر سهمشان در دموکراسی به یاد بیاوریم. اما برخی از مردم این روزها هستند که هیچ کاری برای آزادی انجام نداده اند اما ادعا می کنند میهن پرستان و ملی گرا هستند.”

رئیس حزب با ستایش از دولت های کنگره قبلی به دلیل کار آنها در توسعه زیرساخت ها و سایر بخش ها در کشور، از BJP سؤال کرد که آیا آنها کاری برای ملت انجام داده اند یا خیر.

“این رهبری ما بود – رهبری کنگره که روستاهای روستایی، مدارس ابتدایی، دبیرستان ها، ITI، IIS، دانشکده های مهندسی و دانشکده های پزشکی را ساخت. آنها چه کرده اند؟ آنها مدارس را می بندند. مدارس دولتی برای ارتقای مدارس خصوصی بسته می شوند. ” او گفت.

خارگ افزود: “از آنجایی که دموکراسی توسط ما محافظت و تقویت شد، بنابراین آنها از حقوق خود برخوردار می شوند. همین دموکراسی باعث شد که مودیجی نخست وزیر این کشور شود. در غیر این صورت، هند نیز مانند کشورهای همسایه ما به دیکتاتوری تبدیل می شد.” BJP دروغ پردازی برای کسب رای.

“ما حقیقت را در برابر مردم می گوییم و BJP از دروغ برای درخواست رای استفاده می کند. من می توانم مثال های زیادی برای شما بزنم. برای جاده دوگانه موجود، آنها دو خط اضافی اضافه می کنند و آن را پروژه خود می دانند. آنها یک موتور قدیمی راه آهن را رنگ می کنند و ادعا می کنند. این به عنوان یک قطار جدید بین میسورو به بنارس است. در واقع، زمانی که من وزیر راه آهن بودم، این کار توسط ما انجام می شد.”

کارناتاکا در تاریخ 10 می به رای گیری مجمع می رود و شمارش آرا در 13 می انجام می شود.