Makoto Shinkai: کارگردان Suzume، Makoto Shinkai از فیلم برنده اسکار اس اس راجامولی RRR استقبال می کند و آن را “طعم جدید” می نامد.

علاقه‌مندان به فیلم‌های انیمه در هند، و اکنون تعداد کمی از آن‌ها وجود دارند، وقتی کارگردان ماکوتو شینکای در 19 آوریل 2023 به بمبئی سفر کرد، غافلگیر شدند. جدیدترین فیلم شینکای Suzume با نام Suzume no Tojimari در هند در جمعه، 21 آوریل 2023 اکران شد. این کارگردان که برای دومین بار به هند سفر کرده بود، در بمبئی با رسانه ها صحبت کرد. او افکار خود را در مورد فیلم هندی برنده جایزه اسکار RRR و موارد دیگر بیان کرد.

ماکوتو شینکای وقتی گفت که “از کارگردانان هندی (فیلم) چیزهای زیادی یاد گرفت، رسانه ها و طرفداران حاضر در کنفرانس مطبوعاتی در بمبئی را شگفت زده کرد.

ماکوتو شینکای، کارگردان Suzume، در مورد فیلم SS Rajamouli RRR گفت:

شینکای گفت که دو تا از بهترین فیلم های اس اس راجامولی، RRR (2022) و Baahubali (2015 و 2017) را تماشا کرده است. او در ادامه گفت که می‌خواهد فیلمی مانند RRR در ژاپن بسازد که تماشاگران در آن دست بزنند، برقصند و تشویق کنند! او می خواهد اطمینان حاصل کند که با فیلم RRR مانند خود، “بینندگان ژاپنی به تماشاگران هندی تبدیل می شوند.”

کارگردان Suzume RRR را یک “طعم جدید” نامید و به دلیل احساساتش یک درجه بهتر از یک فیلم هالیوودی بود. او گفت: «هالیوود آنچه را که RRR می تواند ارائه دهد، نمی دهد.

درباره Suzume no Tojimari

اگرچه سوزوم در 21 آوریل 2023 در سینماهای هند اکران شد و از طریق سینماهای پی وی آر اکران شد، اما این فیلم در نوامبر 2022 در ژاپن اکران شد. سوزوم در گیشه چهارمین فیلم پرفروش تاریخ ژاپن شد!

سوزوم در هند با نقدهای مثبت باز شد. با این کار، ماکوتو شینکای طرفداران جدیدی دارد جدا از آن دسته از طرفداران انیمه که هنوز در مورد فیلم های قبلی او مانند نام تو و آب و هوا با تو صحبت می کنند.

سوالات متداول:

Q1: تاریخ انتشار Suzume در هند چیست؟
Suzume در تاریخ 21 آوریل 2023 در هند منتشر می شود.

Q2: RRR برای چه رشته ای برنده اسکار شد؟
RRR جایزه اسکار بهترین آهنگ اصلی را دریافت کرد.

بیانیه سلب مسئولیت: این محتوا توسط یک شخص ثالث نوشته شده است. نظرات بیان شده در اینجا نظرات نویسندگان / نهادهای مربوطه است و دیدگاه های اقتصادی تایمز (ET) را نمایندگی نمی کند. ET هیچ یک از محتویات خود را تضمین، تضمین یا تأیید نمی کند و به هیچ وجه در قبال آنها مسئولیتی ندارد. لطفاً تمام اقدامات لازم را انجام دهید تا مطمئن شوید که اطلاعات و محتوای ارائه شده صحیح، به روز شده و تأیید شده است. ET بدینوسیله از هرگونه و همه ضمانت‌های صریح یا ضمنی مربوط به گزارش و هر محتوای آن سلب مسئولیت می‌کند.