mahie: ماهی گیل دوباره ازدواج کرد، ازدواج با بازیگر و کارآفرین راوی کسار را تایید کرد

ماهی گیل بازیگر بالیوود ازدواج خود را با بازیگر و کارآفرین راوی کسار تایید کرد. او با او در سریال Fixerr در سال 2019 دیده شد که از ALTBalaji و ZEE5 پخش شد. راوی مدتی دوست پسر او بود.

آیا این دومین ازدواج ماهی گیل است؟

ماهی پیش از این با بیکرامجیت سینگ ازدواج کرده بود که در سال 2009 از او جدا شد.

آیا ماهی گیل بچه دارد؟

بازیگر Dev.D همیشه زندگی شخصی خود را مخفی نگه داشته است. او در سال 2019 فاش کرده بود که دختری به نام ورونیکا دارد که اکنون شش ساله است. او در مصاحبه ای گفته بود: “خیلی افتخار می کنم که مادر یک دختر هستم. بله، هنوز ازدواج نکرده ام. وقتی بخواهم ازدواج کنم، این کار را انجام می دهم.”

ماهی در آن زمان گفته بود که برای بچه دار شدن نیازی به ازدواج ندارد و پدر دختر را فاش نکرده بود. او همچنین از به اشتراک گذاشتن تصاویر دخترش خودداری می کرد، زیرا او در آن زمان کودک نوپا بود. اما حالا شبکه های اجتماعی ماهی چند عکس شاد با ورونیکا دارد.

ماهی گیل درباره ازدواجش چه گفت؟

حالا ماهی اعتراف کرده که دوباره زن متاهل است. او در مصاحبه ای با هندوستان تایمز فاش کرد: “من با او (راوی کسار) ازدواج کرده ام”. او بیشتر فاش نکرد.

ماهی گیل الان کجاست؟

این بازیگر 47 ساله اکنون با همسر راوی و دخترش ورونیکا در گوا زندگی می کند.

ماهی گیل در فیلم‌هایی مانند Dev.D، Gulaal، Khoya Khoya Chand، و سریال Dabangg، در میان فیلم‌ها و سریال‌های وب دیگر دیده شد.

سوالات متداول:

Q1: شوهر ماهی گیل کیست؟
شوهر دوم ماهی گیل راوی کسار است. او قبلاً با بیکرامجیت سینگ ازدواج کرده بود.

Q2: اولین فیلم ماهی گیل کدام است؟
ماهی گیل اولین بازی خود را در سال 2003 در فیلم Hawayein انجام داد.

بیانیه سلب مسئولیت: این محتوا توسط یک شخص ثالث نوشته شده است. نظرات بیان شده در اینجا نظرات نویسندگان / نهادهای مربوطه است و دیدگاه های اقتصادی تایمز (ET) را نمایندگی نمی کند. ET هیچ یک از محتویات خود را تضمین، تضمین یا تأیید نمی کند و به هیچ وجه در قبال آنها مسئولیتی ندارد. لطفاً تمام اقدامات لازم را انجام دهید تا مطمئن شوید که اطلاعات و محتوای ارائه شده صحیح، به روز شده و تأیید شده است. ET بدینوسیله از هرگونه و همه ضمانت‌های صریح یا ضمنی مربوط به گزارش و هر محتوای آن سلب مسئولیت می‌کند.