maha vikas aghadi: Devendra Fadnavis دولت MVA را در مورد کشاورزان ، سهمیه Maratha هدف قرار داد

بمبئی: Devendra Fadnavis رهبر BJP روز شنبه دولت ماهاداشترا به رهبری Uddhav Thackeray را به نادیده گرفتن کشاورزان معضل در این ایالت و عدم موفقیت در مسئله رزرو Maratha متهم کرد. وزیر ارشد پیشین گفت که دولت در ارائه کمک های مالی به کشاورزان کوتاهی کرده است.

دولت ماها ویکا آقادی (MVA) شنبه یک سال فعالیت خود را به پایان می رساند.

فدنویس در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت: “دولت تاكرائی در ارائه كمك مالی به كشاورزان ناكام مانده است. دولت كاملاً از وضعیت آنان چشم پوشی كرده است. محصولات پنبه ، سویا به دلیل حمله آفات از بین رفته است ، اما كمكی به كشاورزان نشده است.”

وی ادعا كرد: “این دولت در رزرو ماراتا نیز به سختی شکست خورده است.”

وی گفت: “برخی از وزرای دولت به عمد در مورد مسئله رزرو ماراتا اظهارات ضد و نقیض می كنند. آنها این كار را برای سرپوش گذاشتن بر عدم موفقیت دولت انجام می دهند. این دولت عمداً در دیوان عالی كشیده می شود.”

رهبر BJP همچنین گفت که وی به غیر از اوداو Thackeray که “اینقدر” مخالفان را تهدید می کند ، هیچ وزیر ارشد دیگری در ماهاراشترا ندیده است و گفت مصاحبه اخیر او با “Saamana” (سخنگوی شیو سنا) مناسب پست مشروطه نیست او نگه داشت.

فدنویس در ادامه گفت: “دادگاه عالی و تصمیمات اخیر دادگاه عالی بمبئی برای تأکید بر فروپاشی قانون اساسی در این ایالت کافی است.”

او ظاهراً به تصمیم دیوان عالی کشور مبنی بر تمدید وثیقه موقت روزنامه نگار آرناب گوسوامی و مشاهدات دادگاه عالی بمبئی مبنی بر غیرقانونی بودن اقدامات ارگانهای مدنی بمبئی در تخریب بخشی از خانه ییلاقی بازیگر Kangana Ranaut در بمبئی اشاره داشت.