lucknow supergiants: IPL 2023: سرود Lucknow Supergiants ‘Khele Supergiants Lucknowwa’ توسط ستاره Bhojpuri خساری لال یداو باعث شور و هیجان می شود. تماشا کردن

لیگ برتر هند (IPL) 2023 طرفداران کریکت را مشغول کرده است و سرودهای تیمی چنای سوپر کینگز ‘Whistle Podu’، Rajasthan Royals ‘Halla Bol’ و Mumbai Indians ‘Ye Hai Mumbai Meri Jaan’ قبلا باعث شده است. بین بینندگان را به هم بزند اما امسال، خساری لال یداو، ستاره Bhojpuri، سرود غول‌های لکنو را به نام «خله سوپرغول‌ها لاکنووا» خوانده است و اینترنت را طوفان کرده است.

تیم Lucknow Supergiants در سال 2021 تشکیل شد و سال گذشته برای اولین بار در IPL شرکت کرد. با آهنگ سرود خساری لعل یاداو، این تیم در صدد ایجاد سر و صدا و انرژی بخشیدن به هواداران در مقابل حریفان خود در لیگ است. باید دید که Lucknow Supergiants در این فصل چقدر موفق خواهند بود، اما آهنگ سرود آنها مطمئناً هیجان و اشتیاق را در بین طرفداران ایجاد می کند.

شایان ذکر است، فصل جاری IPL 2023 علاوه بر هندی و انگلیسی به صورت زنده به چندین زبان منطقه ای از جمله بوجپوری پخش می شود. ستاره فیلم Bhojpuri و عضو پارلمان راوی کیشان در حال ارائه تفسیر به زبان Bhojpuri است که باعث ایجاد هیجان در بین مخاطبان Bhojpuri می شود. برای افزودن به این هیجان، خساری لال یداو، سازنده آهنگ Bhojpuri، آهنگ سرود “Khele Supergiants Lucknowwa” را برای تیم Lucknow Supergiants راه اندازی کرده است که باعث تقویت روحیه بازیکنان شده است. این آهنگ با استقبال خوبی از سوی مخاطبان روبرو شده است و به هیاهوی اطراف تیم می افزاید.

تماشا کردن:

‘خله سوپرغول لاکنووا’ در میان کاربران اینترنتی سر و صدایی به پا کرد و یکی از آنها حتی گفت: “خساری لعل فقط یک خواننده نیست، بلکه یک احساس برای میلیاردها نفر است”. دیگران به بخش نظرات رفتند و احساسی را که پس از گوش دادن به سرود Lucknow Supergiants IPL 2023 دریافت می‌کنند جشن گرفتند. ویدیوی رسمی در یوتیوب در حال حاضر از 2.2 میلیون بازدید عبور کرده است و هزاران نفر در مورد میزان “راک” این آهنگ نظر داده اند.

سوالات متداول:


Q1: کاپیتان Lucknow Supergiants در IPL 2023 کیست؟

KL راهول

Q2: در حال حاضر جایگاه Lucknow Supergiants در IPL 2023 چیست؟
دومین.

بیانیه سلب مسئولیت: این محتوا توسط یک شخص ثالث نوشته شده است. نظرات بیان شده در اینجا نظرات نویسندگان / نهادهای مربوطه است و دیدگاه های اقتصادی تایمز (ET) را نمایندگی نمی کند. ET هیچ یک از محتویات خود را تضمین، تضمین یا تأیید نمی کند و به هیچ وجه در قبال آنها مسئولیتی ندارد. لطفاً تمام اقدامات لازم را انجام دهید تا مطمئن شوید که اطلاعات و محتوای ارائه شده صحیح، به روز شده و تأیید شده است. ET بدینوسیله از هرگونه و همه ضمانت‌های صریح یا ضمنی مربوط به گزارش و هر محتوای آن سلب مسئولیت می‌کند.