lucknow super giants: Gujarat Titans vs Lucknow Super Giants IPL 2023: جزئیات پخش زنده و کانال تلویزیونی بازی GT vs LSG را بررسی کنید

در پنجاه و یکمین بازی از فصل جاری لیگ برتر هند 2023، گجرات تایتانز و سوپر جاینتز لاکنو در ورزشگاه نارندرا مودی به مصاف یکدیگر خواهند رفت. تایتان ها با کاپیتانی هاردیک پاندیا، در حال حاضر با 14 امتیاز پس از پیروزی متقاعد کننده با 9 ویکت بر RR، در صدر جدول امتیازات قرار دارند.

از سوی دیگر، LSG با شکست بزرگی روبرو شده است زیرا کاپیتان آنها KL Rahul به دلیل مصدومیت از مسابقات کنار گذاشته شده است. Krunal Pandya در غیاب راهول نقش کاپیتان را بر عهده گرفته است و او هدایت تیم را بر عهده خواهد داشت زیرا آنها قصد دارند فرم پیروزی خود را حفظ کنند.

LSG در حال حاضر با 11 امتیاز در رده دوم جدول قرار دارد. اگر به تماشای پخش زنده مسابقه بین گجرات تایتانز و لاکنو سوپر جاینتز علاقه دارید، برنامه تلویزیونی را ببینید.

GT در مقابل LSK: تاریخ شروع، زمان، محل برگزاری

یکشنبه 7 می 2023، استادیوم نارندرا مودی در احمدآباد میزبان مسابقه IPL 2023 بین گجرات تایتانز و لاکنو سوپر کینگز خواهد بود. این بازی قرار است از ساعت 15:30 به وقت تهران آغاز شود و بازی در ساعت 3 بعد از ظهر به وقت تهران برگزار شود.

GT در مقابل LSK: کجا تماشا کنیم، پخش زنده، کانال تلویزیونی

در هند، طرفداران می توانند مسابقه گجرات تایتانز و لاکنو سوپر کینگز را از طریق دو روش مختلف تماشا کنند. این مسابقه به صورت زنده از شبکه Star Sports پخش خواهد شد، در حالی که بینندگانی که خدمات پخش را ترجیح می دهند می توانند از برنامه یا وب سایت JioCinema برای پخش زنده بازی استفاده کنند.

سوالات متداول:

  1. چه زمانی بازی Gujarat Titans و Lucknow Super Kings برگزار می شود؟
    بازی IPL 2023 بین گجرات تایتانز و لاکنو سوپر کینگز قرار است در روز یکشنبه 7 می 2023 برگزار شود.
  2. از کجا می توان مسابقه GT vs LSG را تماشا کرد؟
    در هند، طرفداران می توانند مسابقه گجرات تایتانز و لاکنو سوپر کینگز را از طریق دو روش مختلف تماشا کنند.

بیانیه سلب مسئولیت: این محتوا توسط یک شخص ثالث نوشته شده است. نظرات بیان شده در اینجا نظرات نویسندگان / نهادهای مربوطه است و دیدگاه های اقتصادی تایمز (ET) را نمایندگی نمی کند. ET هیچ یک از محتویات خود را تضمین، تضمین یا تأیید نمی کند و به هیچ وجه در قبال آنها مسئولیتی ندارد. لطفاً تمام اقدامات لازم را انجام دهید تا مطمئن شوید که اطلاعات و محتوای ارائه شده صحیح، به روز شده و تأیید شده است. ET بدینوسیله از هرگونه و همه ضمانت‌های صریح یا ضمنی مربوط به گزارش و هر محتوای آن سلب مسئولیت می‌کند.