Lucideus: آیا گذرواژه ها ، اطلاعات شخصی شما در وب تاریک موجود است؟ Lucideus با SAFE Me می خواهد امنیت دیجیتال را دوباره تعریف کند

Lucideus ، امنیت سایبری و کمیسیون خطر ابتلا به دیجیتال تجارت (CRQ) ، با راه اندازی SAFE Me ، یک برنامه کاربردی تلفن همراه با هدف تأمین امنیت و محافظت از زندگی دیجیتال ، ورود خود را به فضای مصرف کننده مشخص کرد.

این نرم افزار تلفن همراه با اجازه صفر و بدون هزینه از الگوریتم امتیاز دهی احتمالی نقض اختصاصی Lucideus ساخته شده است که به عنوان یک تحقیق مشترک با MIT ساخته شده است و با تکیه بر هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی نمره خطر سایبری (یا احتمال نقض) را در هر صفر برای هر فرد فراهم می کند. به پنج عامل مبتنی بر ترکیبی از عوامل از جمله امنیت دستگاه ، قرار گرفتن در معرض وب عمیق و تاریک ، آگاهی از امنیت سایبری و موارد دیگر.

مدیر عامل شرکت Lucideus ، ساکت مودی می گوید شرکت وی تا حد زیادی در محافظت از زیرساخت های دیجیتال یک شرکت نقش داشته است ، اما با گذشت سال ها مشخص شده است که امنیت سایبری فقط به خط لوله دیجیتالی که یک شرکت مستقر می کند محدود نمی شود. “از هر مدیرعاملی س Askال کنید و او به شما خواهد گفت که گرانترین دارایی شرکت او کارمندان او هستند. از هر CTO در مورد ضعیف ترین پیوند در کل زیرساخت دیجیتال شرکت س Askال کنید و او می گوید این کارمندان هستند. این دوگانگی است که می خواهیم آن را برطرف کنیم. ”مودی می گوید.

مودی اضافه می کند که بیشتر آموزش کارمندان پیرامون اقدامات سایبری ایمن همچنان باستانی باقی مانده و عمدتا به چند گروه یا جلسات فردی محدود شده است.

Lucideus ‘SAFE Me یک تکامل برای این روش قدیمی برای مدیریت خطرات سایبری مرتبط با انسان به یک تجربه امنیت سایبری متحرک و یکپارچه است که برای هر فرد شخصی سازی شده است. SAFE Me تجربه ای را ایجاد می کند که امنیت سایبری به راحتی برای مصرف کنندگان قابل دسترسی است ، بنابراین آنها می توانند وضعیت ریسک خود را درک کنند و برای بهبود اقدامات لازم را انجام دهند.

SAFE ME نمره احتمال شکستن صفحه اصلی

صفحه اصلی برنامه شامل یک امتیاز نقض است که خطر احتمالی سایبری شما را بیان می کند.

فراتر از مصرف کنندگان ، SAFE Me همچنین با ارائه یک دیدگاه منحصر به فرد به وضعیت ریسک سازمان ، کمک به مشاغل آماده سازی و مقابله با تهدیدها ، به شرکت ها و مدیران این امکان را می دهد تا ریسک سایبری را به طور فعال و عینی مدیریت کنند. “یک مصرف کننده متوسط ​​تا حدی دارای فن است ، اما شاید امنیت سایبری ضعیف ترین حوزه تخصصی آنها باشد. آنها می توانند به طور دقیق درصد دوام باتری را گزارش کرده و گیگابایت استفاده از داده ها را به اشتراک بگذارند ، اما اگر از آنها بخواهید خطر سایبری خود را کمی یا حتی توصیف کنند ، اکثریت قریب به اتفاق نمی دانند جواب را از کجا پیدا کنند. ”

این برنامه کاملاً ساده است. این فقط شناسه ایمیل شما را برای تنظیم آن می خواهد و پس از ورود به سیستم ، نمره SAFE را می بینید. آنچه بلافاصله توجه شما را جلب می کند ، قرار گرفتن در معرض دیجیتال در وب تاریک و عمیق است. این همه مواردی را نشان می دهد که اطلاعات شخصی شما ، که ممکن است شامل شناسه های ایمیل ، شماره تلفن ، آدرس ، رزومه و حتی رمزهای عبور شما باشد ، در وب تاریک به بیرون درز کرده است. اگرچه ممکن است برای معکوس کردن جزئیات موجود خیلی دیر باشد ، اما دانستن اینکه آیا گذرواژه های فعلی شما باید تقویت یا تغییر کنند مفید است. پس از نصب ، برنامه به طور مداوم وب تاریک را برای موارد جدیدی از قرار گرفتن در معرض دیجیتال شما کنترل می کند.

این برنامه سپس در کاهش خطر مرتبط با دنیای سایبر کمک می کند. دوره های آگاهی در دسترس شامل فیلم های کوتاه استفاده ایمن از سرویس های مختلف در اینترنت است. از عادات ایمن WhatsApp گرفته تا Facebook ، ماژول ها ساده و آسان دنبال می شوند و برای محافظت از سفر دیجیتالی کاربر طراحی شده اند.

SAFE Me Expostions Dark Web

SAFE Me تمام قرار گرفتن در معرض وب تاریک اطلاعات شخصی شما را فراهم می کند.

“SAFE Me به مصرف کنندگان کمک می کند تا دوباره آگاهی سایبری خود را مهندسی کنند. ما یک راه حل طراحی کرده ایم که به مصرف کنندگان امکان می دهد ریسک سایبری خود را به راحتی در تمام دستگاه های خود و سیستم عامل های دیجیتالی که از جمله Google ، Twitter یا Facebook در زمان واقعی مشاهده می کنند نظارت و درک کنند. SAFE Me با ارزیابی یک تجربه دیجیتالی ، گیمیفیکیشن ، قابل فهم و برای اولین بار از طریق موبایل ، مصرف کنندگان را به دانش لازم در محیط دیجیتالی امروز مجهز می کند. ”

برای مودی ، این حرکت قابل توجه است. به گفته گارتنر ، بازار آموزش مبتنی بر رایانه در زمینه امنیت آگاهی حدود 600 میلیون دلار ارزش دارد و انتظار می رود با CAGR 42٪ تا سال 2023 رشد کند. با گذراندن دوره های آگاهی ، Lucideus اکنون پا در خانه است.

Modi می گوید که این برنامه در ابتدا با در نظر گرفتن مشاغل کوچک طراحی نشده است ، اما چون همه گیری تعداد زیادی از افراد را به سمت آنلاین سوق می دهد ، کاربرد این برنامه و خدمات آن بسیار مفید خواهد بود. این امر خصوصاً در مورد کارآفرینان و صاحبان مشاغل کوچک با تیم محدود صادق است.

Lucideus SAFE Me را کاملاً روی ابر ساخته و از Amazon Cognito استفاده می کند ، به این معنی که هیچ شناسه ایمیل یا رمز عبور کاربر را ذخیره نمی کند.

این برنامه همچنین تصویری از امنیت دستگاه شما و در صورت نیاز به انجام مراحل درمانی ارائه می دهد. برای شرکت ها ، این برنامه همچنین اجازه می دهد “مبارزات” ، که می تواند ماژول های آموزشی خاص شرکت برای کارمندان باشد.

SAFE Me در سه نسخه Basic ، Enterprise و Platinum در دسترس خواهد بود. نسخه Basic رایگان است ، در حالی که نسخه Enterprise برای هر کارمند برای یک سال 36 دلار (حدود 2600 روپیه) هزینه دارد. نسخه Platinum برای یک سال 10،000 دلار (حدود 7 ریال) هزینه دارد و شامل چندین سرویس شخصی است. نسخه Platinum همچنین یک بیمه نامه سایبری ارائه می دهد که این شرکت در رابطه با HDFC Ergo ارائه کرده است.

SAFE ME برای بارگیری در فروشگاه App iOS و فروشگاه Android / Google Play در دسترس است.