Lord of the Rings: Amazon Games با بازی MMO Lord of the Rings. جزییات را ببینید

طبق آخرین اعلامیه، آمازون گیمز بازی جدیدی را عرضه خواهد کرد که بر اساس سه گانه The Hobbit و The Lord of the Rings ساخته خواهد شد.

توسعه انبوه بازی آنلاین چند نفره جدید توسط استودیوی New World Games Amazon Orange County هدایت خواهد شد. این امر در حالی اتفاق می‌افتد که آمازون به‌نظر می‌رسد که بیشتر به سمت بازی‌های ویدیویی پیش ببرد، به‌ویژه وقتی نوبت به انتشار می‌رسد.

این بازی که یک محصول کاملاً جدید است، با تلاش قبلی برای ارائه MMO ارباب حلقه‌ها که در سال 2021 توسط آمازون لغو شد، متفاوت است.

همانطور که در خبرنامه آمازون آمده است، این بازی یک «ماجراجویی دنیای باز MMO در دنیایی پایدار در سرزمین میانه است که داستان های دوست داشتنی سه گانه ادبی هابیت و ارباب حلقه ها را به نمایش می گذارد».

هیچ جزئیاتی در مورد تاریخ انتشار آن به اشتراک گذاشته نشده است. در حال حاضر در مراحل اولیه توسعه است و ممکن است چند سال طول بکشد تا برای رایانه شخصی و کنسول ها عرضه شود. برای انتشار این بازی، آمازون قراردادی با دارنده حقوق The Lord of the Rings، Middle-earth Enterprises امضا کرده است که اخیرا توسط گروه سوئدی Embracer Group خریداری شده است.

این دومین تلاش این شرکت برای ایجاد یک MMO ارباب حلقه ها است. در سال 2019، اولین تلاش اعلام شد اما تنها دو سال بعد نیز لغو شد.

آمازون که مجموعه ارباب حلقه‌ها The Rings of Power را نیز در Prime Video دارد، گفته است که «به این بازی MMO که در حال توسعه با آمازون گیمز است، ارتباطی ندارد.» این بازی جدید اولین بازی در نوع خود نخواهد بود. . در سال 2007، ارباب حلقه ها آنلاین پس از موفقیت عظیم World of Warcraft راه اندازی شد.

سوالات متداول

  1. چه کسی MMO ارباب حلقه ها را توسعه می دهد؟
    استودیو دنیای جدید
  2. نویسنده رمان ارباب حلقه ها چه کسی است؟
    جی آر آر تالکین

بیانیه سلب مسئولیت: این محتوا توسط یک شخص ثالث نوشته شده است. نظرات بیان شده در اینجا نظرات نویسندگان / نهادهای مربوطه است و دیدگاه های اقتصادی تایمز (ET) را نمایندگی نمی کند. ET هیچ یک از محتویات خود را تضمین، تضمین یا تأیید نمی کند و به هیچ وجه در قبال آنها مسئولیتی ندارد. لطفاً تمام اقدامات لازم را انجام دهید تا مطمئن شوید که اطلاعات و محتوای ارائه شده صحیح، به روز شده و تأیید شده است. ET بدینوسیله از هرگونه و همه ضمانت‌های صریح یا ضمنی مربوط به گزارش و هر محتوای آن سلب مسئولیت می‌کند.