LEGO DREAMZzz فصل 1: Netflix فصل 1 “LEGO DREAMZzz” را به مجموعه خود در مناطق خاص اضافه می کند

نتفلیکس با اضافه کردن فرنچایز مورد انتظار “LEGO DREAMZzz” مجموعه لگو خود را گسترش داده است. فصل 1 با عنوان «محاکمه‌های شکارچیان رویا» شامل ده قسمت است و از 15 می 2023 برای پخش در نتفلیکس در چندین منطقه در دسترس خواهد بود. Prime Video، یوتیوب و وب سایت رسمی LEGO.

«LEGO DREAMZzz» قرار است مخاطبان جوان را مجذوب خود کند، زیرا با تأکید فوق‌العاده بر ترجیحات و نیازهای آنها ساخته شده است. وب سایت رسمی لگو فاش کرد که این نمایشگاه نتیجه همکاری با بیش از 23000 کودک بوده است و آن را به “تحقیق شده ترین نمایش تا کنون” تبدیل کرده است. چنین تلاش های گسترده ای تجربه ای جذاب و مرتبط را برای بچه ها تضمین می کند.

تیم خلاق پشت “LEGO DREAMZzz” متشکل از افراد با استعدادی است که برای زنده کردن داستان جذاب تلاش کرده اند. Nathan Shepherd و Melissa G. Shepherd سریال جدید را نوشته اند و Pamela J. Keller به عنوان تهیه کننده کار می کند. Asa Tait، Tommy Andreasen، Nathan Shepherd، Melissa Shepherd، Joshua Wexeler و Sanjee Gupta تهیه کنندگان اجرایی هستند که تخصص خود را در این پروژه سهیم هستند.

‘LEGO DREAMZzz’ توسط استودیوی اصلی انیمیشن، Pure Imagination Studios، با پشتیبانی Zebu Animation India در طول فرآیند تولید، زنده شده است. تخصص ترکیبی آنها یک دنیای بصری خیره کننده و غوطه ور را برای بازدیدکنندگان تضمین می کند.

جالب اینجاست که LEGO و Netflix چیزهای بیشتری برای طرفداران در نظر گرفته اند. در ماه ژوئن، نتفلیکس در ایالات متحده به طور انحصاری «LEGO Ninjago: Dragons Rising» را منتشر خواهد کرد، سریال جدیدی که نوید می دهد مخاطبان را با ماجراجویی های هیجان انگیز خود مجذوب خود کند. همکاری بین برند محبوب اسباب‌بازی و غول استریم همچنان باعث خوشحالی علاقه‌مندان به لگو در سراسر جهان می‌شود.

سوالات متداول

  1. تهیه کننده “LEGO DREAMZzz: Trials of the Dream Chasers” کیست؟
    Pamela J. Keller به عنوان تهیه کننده سریال، بر تولید آن نظارت دارد.
  2. نویسندگان “LEGO DREAMZzz: Trials of the Dream Chasers” چه کسانی هستند؟
    سارا جفری، لاریسا دیاس و مایک تیلور.

بیانیه سلب مسئولیت: این محتوا توسط یک شخص ثالث نوشته شده است. نظرات بیان شده در اینجا نظرات نویسندگان / نهادهای مربوطه است و دیدگاه های اقتصادی تایمز (ET) را نمایندگی نمی کند. ET هیچ یک از محتویات خود را تضمین، تضمین یا تأیید نمی کند و به هیچ وجه در قبال آنها مسئولیتی ندارد. لطفاً تمام اقدامات لازم را انجام دهید تا مطمئن شوید که اطلاعات و محتوای ارائه شده صحیح، به روز شده و تأیید شده است. ET بدینوسیله از هرگونه و همه ضمانت‌های صریح یا ضمنی مربوط به گزارش و هر محتوای آن سلب مسئولیت می‌کند.