Kumkum Bhagya 9 ساله: Kumkum Bhagya نه سال را تمام کرد، اکتا کاپور می گوید “اعتبار به تیمش می رسد”

اکتا کاپور، تهیه کننده تلویزیونی، در حالی که نمایش محبوب او “Kumkum Bhagya” 9 سال تمام شد، از تیم و بینندگان خود قدردانی کرد. این نمایش که در سال 2014 با Sriti Jha و Shabir Ahluwalia آغاز شد، اکنون به نقطه عطفی رسیده است. کاپور به بازیگران، کارگردانان، نویسندگان، سازندگان و هر یک از اعضای تیم به دلیل تلاش شبانه روزی آنها در سرگرم کردن مخاطبان اعتبار می دهد. کریشنا کائول و موگدا چاپکار که نقش‌های اصلی خط داستانی نسل کنونی را بازی می‌کنند نیز موفقیت نمایش را جشن گرفتند.

کائول که نقش رانبیر را بازی می‌کند، از گروه، بازیگران و کاپور برای اینکه به او این فرصت را دادند تا بخشی از این موفقیت باشد، تشکر کرد. او به کار سختی که تیم هر روز برای دریافت محبت و حمایت بینندگان متحمل می‌شود، اشاره کرد و در قسمت‌های آتی به تغییرات غیرمنتظره‌ای اشاره کرد.

چاپکار، بازیگر نقش پراچی، از کاپور به خاطر این فرصت تشکر کرد و نمایش را نمایشی زیبا خواند. او چشم انداز کاپور و فداکاری تیم را برای ساخت بهترین نمایش در تلویزیون به حساب می آورد. چپکار از وفاداری و دلبستگی طرفداران به داستان و شخصیت ها غرق شده بود و قول داد که آنها را سرگرم کند. او همچنین از تیم درخشان و نویسندگان خارق العاده تمجید کرد.

“Kumkum Bhagya” در 15 آوریل 2014 اکران شد و بر اساس رمان “حس و حس” جین آستن ساخته شد. تا سال 2021 که داستان بر روی نسل بعدی متمرکز شد، Jha و Ahluwalia به عنوان بازیگران اصلی بازی کردند. این برنامه از تلویزیون زی پخش می شود.

سوالات متداول

Q1. بازیگران اصلی Kumkum Bhagya چه کسانی هستند؟
A1. بازیگران اصلی Kumkum Bhagya Sriti Jha و Shabir Ahluwalia هستند که به ترتیب در نقش های Pragya و Abhi بازی می کنند.

Q2. خط داستانی Kumkum Bhagya چیست؟
A2. Kumkum Bhagya یک داستان عاشقانه بین پراگیا و ابهی است که از پیشینه های متفاوتی می آیند و شخصیت های متفاوتی دارند. این نمایش به دنبال غلبه بر موانع و چالش های موجود در روابط خود، سفر آنها را دنبال می کند.

بیانیه سلب مسئولیت: این محتوا توسط یک شخص ثالث نوشته شده است. نظرات بیان شده در اینجا نظرات نویسندگان / نهادهای مربوطه است و دیدگاه های اقتصادی تایمز (ET) را نمایندگی نمی کند. ET هیچ یک از محتویات خود را تضمین، تضمین یا تأیید نمی کند و به هیچ وجه در قبال آنها مسئولیتی ندارد. لطفاً تمام اقدامات لازم را انجام دهید تا مطمئن شوید که اطلاعات و محتوای ارائه شده صحیح، به روز شده و تأیید شده است. ET بدینوسیله از هرگونه و همه ضمانت‌های صریح یا ضمنی مربوط به گزارش و هر محتوای آن سلب مسئولیت می‌کند.