KRK که تحت تاثیر مهارت های رقص ویرات کوهلی قرار گرفته است، “آهنگ آیتم” را در Deshdrohi 2 به او پیشنهاد می کند.

کمال آر خان، منتقد سینما و بازیگر سابق، که با نام KRK نیز شناخته می شود، تحت تأثیر مهارت های رقص ویرات کوهلی، کاپیتان سابق تیم ملی کریکت هند و بازیکن فعلی رویال چلنجرز بنگلور (RCB) در لیگ برتر هند قرار گرفته است. IPL) 2023. آنقدر که KRK می خواهد در یک فیلم “شماره آیتم” کهلی را ارائه دهد!

در 14 آوریل، KRK یک کلیپ تقلید آمیز توییت کرد که ویرات کوهلی را در حال انجام رقص شادی در زمین کریکت نشان می داد. این ویدئو در برابر آهنگ Madhuri Dixit-Nene Maar Daala از فیلم Sanjay Leela Bhansali Devdas (2002) پخش می شود. در ویدئوی تقلید، کریکت باز در حال رقصیدن به آهنگ دیوا با لباس RCB دیده می شود.

در توییتر، KRK این کلیپ را با شرح زیر منتشر کرد: «من بسیار تحت تأثیر مهارت‌های رقص @imVkohli هستم، از این رو، یک شماره آیتم در فیلمم #Deshdrohi2 به او پیشنهاد می‌کنم!

اتفاقا دشروحی اولین فیلم KRK به عنوان بازیگر بود. در سال 2008 منتشر شد و توسط او نیز تولید شد. این فیلم نه از سوی منتقدان و نه تماشاگران مورد استقبال قرار نگرفت.

تا به امروز، KRK توسط طرفداران بالیوود به دلیل مهارت‌های بد بازیگری‌اش و ساختن یک فیلم شکست خورده ترول می‌شود، و در عین حال به بررسی بزرگترین فیلم‌ها می‌پردازد. KRK به خاطر شایعات و توییت‌های بدخواهانه‌اش در مورد ستاره‌های بالیوود و نقدهای سینمایی‌اش که اغلب صریح و نامهربان هستند مشهور است.

Deshdrohi بازیگرانی چون KRK، Hrishitaa Bhatt، Gracy Singh، Zulfi Syed و ستاره Bhojpuri Manoj Tiwari بود. KRK مدتی بود که درباره ساخت دنباله ای برای Deshdrohi صحبت می کرد. در 18 آوریل 2022، دقیقا یک سال پیش، KRK با پوستری از فیلم آینده خبر ساخت دشدروحی 2 را داد. او در توییتی نوشت: “تیراندازی به زودی شروع می شود!” کوهلی به این توییت پاسخ نداده است. بازیکن کریکت با بازیگر بالیوود آنوشکا شارما ازدواج کرده است و آنها یک دختر به نام وامیکا دارند.

سوالات متداول:

Q1: نام کامل KRK چیست؟
نام کامل KRK کمال آر خان است.

Q2: اولین فیلم KRK به عنوان یک بازیگر کدام است؟
فیلم دشدروحی محصول 2008 اولین فیلم KRK به عنوان بازیگر است.

بیانیه سلب مسئولیت: این محتوا توسط یک شخص ثالث نوشته شده است. نظرات بیان شده در اینجا نظرات نویسندگان / نهادهای مربوطه است و دیدگاه های اقتصادی تایمز (ET) را نمایندگی نمی کند. ET هیچ یک از محتویات خود را تضمین، تضمین یا تأیید نمی کند و به هیچ وجه در قبال آنها مسئولیتی ندارد. لطفاً تمام اقدامات لازم را انجام دهید تا مطمئن شوید که اطلاعات و محتوای ارائه شده صحیح، به روز شده و تأیید شده است. ET بدینوسیله از هرگونه و همه ضمانت‌های صریح یا ضمنی مربوط به گزارش و هر محتوای آن سلب مسئولیت می‌کند.