kotak mahindra bank: جوایز رهبری زنان ET Prime 2023: رونمایی از هیئت داوران برجسته ما

ET مفتخر است که فهرست اولیه اسامی هیئت منصفه برجسته ما را برای شما فاش کند جوایز رهبری زنان ET Prime 2023 – برجسته ترین جوایز هند به رهبران زن امروزی و نسل بعدی اعطا می شود که روح برتری در تجارت، کارآفرینی، نوآوری و رهبری را تجسم می کنند.

هیئت داوران امسال شامل شانتی اکامبارام – رئیس گروه، بانکداری مصرف کننده و عضو شورای مدیریت گروه، بانک کوتاک ماهیندرا؛ ناینا لعل کیدوای – رئیس، ائتلاف بهداشتی هند و رئیس، Rothschild & Co، هند؛ دوینا مهرا – رئیس و مدیر عامل First Global; آمیت چاندرا – مدیر عامل، Bain Capital; کارتیک ردی – شریک مدیریت، Blume Ventures. دکتر (پروفسور) ویکرام سینگ – DGP سابق، UP؛ پونیت گوپت – COO، Times Internet Limited. ابها سینگ – وکیل مدافع و فعال حقوق زنان؛ و وایشعلی نیگام سینها – بنیانگذار و رئیس – پایداری، ReNew. رئیس بنیاد، ReNew Foundation.

ETPWLA با هیئت منصفه ملاقات کنیدET Special

جوایز رهبری زنان ET Prime (ETPWLA) با فرو رفتن در الگوی همیشه در حال تحول زنان در رهبری، – در سه دوره گذشته – رهبرانی را که معیار موفقیت زنان در تجارت را تعریف کرده اند و راه را برای میلیون ها نفر هموار کرده اند – در سه دوره گذشته شناسایی کرده است. از دیگران برای غلبه بر چالش ها و ادامه بالا بردن سطح برای به دست گرفتن چماق برتری. ETPWLA 2023
ابتکار ETPWLA، که در حال حاضر در چهارمین ویرایش خود قرار دارد، از رهبران زن، پیشگامان، و تغییر دهندگان به خاطر دستاوردهایشان و نقاط عطف مهمی که در سال گذشته به دست آورده‌اند، تجلیل و تقدیر خواهد کرد.

نسخه فعلی جوایز رهبری زنان ET Prime 2023، که رکورد بیش از 5000 نامزدی را در 16 دسته جایزه دریافت کرده است، دارای یک لیست قابل توجه هیئت داوران متشکل از شخصیت های برجسته در زمینه تجارت، بانکداری و مالی، سرمایه گذاری، فناوری و کارآفرینی است. قانون، یونیفورم، و حمایت اجتماعی و حاکمیت.

امسال، ETPWLA شامل برخی از دسته‌های جوایز جدید است که دامنه ابتکار عمل را فراتر از شرکت‌های هند و به حوزه خدمات، حمایت اجتماعی و حاکمیت گسترش می‌دهد، و به این ترتیب، هیئت داوران ETPWLA 2023 برای شامل رهبران و تغییر دهندگان تأثیرگذار از این کشورها گسترش یافته است. زمینه های.

دسته بندی های جدید جوایز شامل زنان پیشگام سال، متحد سال DEI، رهبر زن سال در خدمات (مدنی و دفاعی) و رهبر زن سال در حکومت است. این اضافات بر اساس بازخورد و توصیه های ارائه شده توسط اعضای هیئت داوران گذشته، شرکت کنندگان نسخه قبلی و رهبران صنعت انجام شده است.

دسته جایزه ETPWLAET Special

با Accord India به عنوان شریک دانش، آخرین نسخه ابتکار ET Prime Women Leadership Awards 2023 توسط Sequoia Spark ارائه شده است و Maersk و Accrete Executive Search به عنوان شرکای همکار دارد. Hero MotoCorp به عنوان شریک تحرک. گیل و زیمنس به عنوان شرکای برنزی.

فهرست اولیه نامزدها توسط ET Editors همراه با Knowledge Partner Accord India انجام می شود و پس از آن یک فرآیند ارزیابی دقیق توسط هیئت داوران با هدف قدردانی از تلاش ها و دستاوردهای زنان در بخش های مختلف و همچنین تشویق بیشتر زنان انجام می شود. به عهده گرفتن نقش های رهبری برای هموار کردن مسیر برای یک جامعه عادلانه تر.

با هیئت داوران ETPWLA 2023 آشنا شوید

  • شانتی اکامبارام: شانتی اکامبارام به عنوان مدیر تمام وقت در بانک کوتاک ماهیندرا، بر خزانه داری، 811 (حساب دیجیتالی موجودی صفر) و عملکردهای شرکتی از جمله منابع انسانی، بازاریابی گروهی و ارتباطات شرکتی، امور عمومی، هوشیاری، و شمول مالی نظارت می کند. Ekambaram بخشی از شورای مدیریت گروه بانک است که منشور رشد گروه Kotak Mahindra را هدایت می کند. او بیش از 30 سال با گروه Kotak Mahindra مرتبط بوده و مسئولیت راه اندازی و اجرای موفق چندین واحد تجاری را بر عهده داشته و آنها را به سمت رهبری بازار هدایت می کند.
  • ناینا لعل کیدوای: ناینا لال کیدوای، رئیس Rothschild هند، مشاور ارشد Advent Private Equity، مدیر غیر اجرایی در هیئت مدیره شرکت‌های جهانی و هندی، و رئیس سابق فدراسیون اتاق‌های بازرگانی و صنعت هند (FICCI) است. او همچنین رئیس ائتلاف بهداشت هند است. او به عنوان مدیر اجرایی در هیئت مدیره HSBC آسیا و اقیانوسیه و رئیس HSBC هند بازنشسته شد. او دارای مدرک MBA از مدرسه بازرگانی هاروارد است و چندین جایزه و افتخارات بین‌المللی و هندی از جمله Padma Shri را به دلیل مشارکت در تجارت و صنعت دریافت کرده است.
  • دوینا مهرا: دوینا مهرا رئیس و مدیر عامل شرکت جهانی مدیریت دارایی First Global است که بیش از 700 میلیون دلار دارایی را در هند و در سطح جهان با استفاده از مدل منحصر به فرد انسان + ماشین مدیریت می کند. او بیش از 20 سال پیش رهبری جهانی شدن First Global را بر عهده داشت و First Global را به اولین شرکت آسیایی (ژاپنی سابق) تبدیل کرد که به عضویت بورس لندن و سپس انجمن ملی فروشندگان اوراق بهادار (NASD) درآمد. او در نقش خود به عنوان سرپرست تحقیقات و استراتژیست جهانی نقاط عطف بسیاری را در بازارها شناسایی کرده است.
  • آمیت چاندرا: آمیت چاندرا رئیس و موسس دفتر هند باین کپیتال است و بیش از یک دهه بخشی از تیم رهبری آسیا بود. قبل از این، او بیشتر دوران حرفه ای خود را در DSP Merrill Lynch، بانک سرمایه گذاری پیشرو هند در آن زمان گذراند و به عنوان مدیر عامل (MD) و عضو هیئت مدیره آن در سال 2007 بازنشسته شد. چاندرا در هیئت مدیره برخی از شرکت های بزرگ از جمله خدمت کرده است. Tata Sons، Piramal Enterprises، Genpact، Emcure، و L&T Finance. در بخش غیرانتفاعی، او به عنوان متولی تاتا تراست خدمت کرده است. به عنوان رئیس Give India و بنیاد آکانکشا؛ موسس / متولی دانشگاه آشوکا است. به عنوان عضوی از هیئت های مشورتی Bridgespan India و مرکز تأثیر اجتماعی و بشردوستی. چاندرا در کمیته‌های متعددی که توسط دولت‌های مرکزی و ایالتی مربوط به امور مالی، NITI Aayog، CSR و امور اقتصادی تشکیل شده‌اند، خدمت می‌کند.
  • کارتیک ردی: Karthik Reddy یکی از بنیانگذاران و شریک مدیریت در Blume Ventures، یکی از صندوق‌های سرمایه‌گذاری اولیه هند است. ردی همچنین به‌عنوان رئیس کمیته اجرایی در IVCA (انجمن سرمایه‌گذاری مخاطره‌آمیز و جایگزین هند) – انجمن صدر هند برای صندوق‌های مخاطره‌آمیز و PE که در کنار دولت هند در زمینه سیاست‌گذاری و مسائل نظارتی مربوط به صندوق‌های سرمایه‌گذاری جایگزین کار می‌کند، خدمت می‌کند. در بلوم، ردی رهبری و یا در هیئت مدیره برخی از سرمایه‌گذاری‌های پیشرو در این شرکت را بر عهده داشته است: Unacademy، Grey Orange، Dunzo، Healthifyme، Servify، Smallcase، IntrCity، Exotel، و Webengage، در میان دیگر ستاره‌های نوظهور.
  • دکتر (پروفسور) ویکرام سینگ: افسر سابق سرویس پلیس هند (IPS) دسته 1974 و مدیر کل سابق پلیس – اوتار پرادش (بزرگترین نیروی پلیس در جهان)، دکتر ویکرام سینگ یکی از برجسته ترین افسران پلیس در کشور است که بی وقفه جنگیده است. علیه گروه های تروریستی ملی، بین المللی و سندیکاهای جنایت سازمان یافته. دکتر سینگ مستقیماً برای مدرن‌سازی و القای فناوری‌های پیشرفته کار کرده است تا پلیس مؤثر و مردم‌دوست باشد. دکتر سینگ که به عنوان یک مربی ستاره و سخنران در مورد مسائل مربوط به امنیت، مدیریت انسانی، حل بحران، تیم سازی، ارزش ها و اخلاق رتبه بندی شده است، در حال حاضر به عنوان رئیس دانشگاه بین المللی نویدا مشغول به کار است.
  • ابها سینگ: ابها سینگ که یک کارمند دولتی سابق و وکیل دادگستری شده است، در حال حاضر در دادگاه عالی بمبئی فعالیت می کند و یک فعال اجتماعی مشهور به دلیل فعالیت قابل توجه خود در حوزه حقوق زنان، برابری جنسیتی و عدالت است. سینگ با به رسمیت شناختن قدرت حقوق زنان برای توسعه کشور، بنیاد Rann Samar را تأسیس کرد که عمدتاً در مناطق روستایی کار می کند تا مهارت های حرفه ای را برای زنان و دختران برای شمول مالی فراهم کند. کمک حقوقی رایگان به زنان بی پناه و زاغه نشینان، از جمله دلایل مرتبط دیگر.
  • پونیت گوپت: پونیت گوپت با داشتن حرفه ای بسیار خوب در ساخت، رشد، بهینه سازی و سرمایه گذاری در کسب و کارهای دیجیتالی مهم، مدیر اجرایی اینترنت تایمز است. گوپت که در سال 2018 نقش مدیر ارشد اجرایی را بر عهده گرفت، در سال 2012 به عنوان معاون رئیس جمهور و مدیر بازرگانی The Times of India Digital (وب و موبایل) به اینترنت تایمز پیوست و در سال 2016 به عنوان مدیر ارشد و مدیر کسب و کار ارتقا یافت. Gupt بیش از 15 کسب‌وکار پیشرو در رده‌بندی را ساخته و رهبری کرده است، از جمله کسب‌وکارهایی که در زمینه فناوری رسانه و رسانه، فناوری تبلیغات، فین‌تک، فناوری غذا، بازی، وفاداری، تجارت به کسب‌وکار (B2B)، نرم‌افزار به‌عنوان سرویس (SaaS) و آگهی‌های طبقه‌بندی شده هستند. او همچنین یک سرمایه‌گذار فرشته فعال است و سرمایه‌گذاری‌هایش شامل فناوری سلامت، فناوری رسانه، تغذیه و سلامتی، و تجارت B2B می‌شود.
  • وایشعلی نیگام سینها: وایشالی نیگام سینها، یکی از بنیانگذاران و رئیس بخش پایداری در ReNew، یک شرکت انرژی های تجدیدپذیر جهانی در فهرست نزدک، و رئیس موسس ReNew Foundation، پیشگام در پیشبرد دستور کار خالص صفر و در هدایت ابتکارات مسئولیت اجتماعی شرکتی در دوردست است. گوشه و کنار هند تخمین زده می شود که این طرح ها تأثیر مثبتی بر زندگی بیش از 650000 نفر در 250 روستای کشور داشته است. تحت رهبری او، این شرکت به عنوان یک نهاد جهانی محیطی، اجتماعی و حاکمیتی (ESG) ظهور کرده است که دستور کار خالص صفر را پیش می برد. او به عنوان قهرمان توسعه پایدار و فراگیر، عضو هیئت مدیره شبکه پیمان جهانی سازمان ملل در هند است و رئیس کمیته جنسیت آنهاست. سینها همچنین عضو گروه اقدام منطقه ای جنوب آسیای مجمع جهانی اقتصاد است.

*این مقاله با اسامی هیئت داوران بیشتر به روز می شود.
برای اطلاعات بیشتر در مورد جوایز رهبری زنان ET Prime 2023، اینجا را کلیک کنید.