kl rahul: آتیا شتی سی و یکمین سالگرد تولد شوهر KL Rahul را جشن می گیرد و او را به عنوان “بزرگترین نعمت” خود توصیف می کند.

کاپیتان کریکت هند و لاکنو سوپر جاینتز (LSG) KL Rahul روز سه شنبه تولد 31 سالگی خود را جشن گرفت و همسرش آتیا شتی در این مناسبت ویژه برای او آرزوی شایان ستایش فرستاد. او دو عکس صادقانه را با KL Rahul به اشتراک گذاشت و یادداشتی شیرین برای تولد نوشت و از او به عنوان “بزرگترین نعمت” یاد کرد. در تصویر اول، بازیکن کریکت در حالی که آتیه او را از پشت در آغوش گرفته است، نشسته است و تصویر دوم تصویری تک رنگ است که در آن آتیه به گرمی شوهرش را در آغوش می گیرد.

در یک رویداد اخیر، KL Rahul در حالی که تولد خود را با یک مهمانی نیمه شب در اتاق هتل جشن می گیرد، دیده شد. این زوج با لباس های مشکی و سفید هماهنگ دیده می شوند.

علاوه بر این، سونیل شتی، پدر شوهر KL Rahul، در روز خاص خود برای او آرزوهای گرم فرستاد. این بازیگر تصویری از روز عروسی آتیا و کی‌ال راهول را به اشتراک گذاشت و در توضیح آن نوشت: «خوشا به حال تو در زندگی ما…تولدت مبارک بابا». KL Rahul با استفاده از شکلک‌های قلب و چشم بد به پیام بی‌درنگ پاسخ داد.

آتیا شتی و کی ال راهول در اوایل سال جاری در یک مراسم خصوصی در حضور خانواده ها و دوستان نزدیک خود از جمله آنشولا کاپور، کریشنا شروف و دیگران ازدواج کردند. این زوج تصاویری از آلبوم عروسی خود را با زیرنویسی به اشتراک گذاشتند: «در نور تو، من یاد می‌گیرم چگونه عشق بورزم… امروز، ما در خانه‌ای ازدواج کردیم که شادی و آرامش بی‌نظیری به ما بخشیده است، در محاصره عزیزانمان. وقتی با هم این سفر را آغاز می کنیم، قدردان نعمت های شما هستیم.»

سوالات متداول

س: سن KL Rahul چیست؟
A: KL Rahul 31 ساله است.

س: آتیا شتی در مورد KL Rahul چه گفت؟
پاسخ: آتیا شتی در یک پست رسانه اجتماعی به KL Rahul به عنوان “بزرگترین نعمت” خود اشاره کرد.

بیانیه سلب مسئولیت: این محتوا توسط یک شخص ثالث نوشته شده است. نظرات بیان شده در اینجا نظرات نویسندگان / نهادهای مربوطه است و دیدگاه های اقتصادی تایمز (ET) را نمایندگی نمی کند. ET هیچ یک از محتویات خود را تضمین، تضمین یا تأیید نمی کند و به هیچ وجه در قبال آنها مسئولیتی ندارد. لطفاً تمام اقدامات لازم را انجام دهید تا مطمئن شوید که اطلاعات و محتوای ارائه شده صحیح، به روز شده و تأیید شده است. ET بدینوسیله از هرگونه و همه ضمانت‌های صریح یا ضمنی مربوط به گزارش و هر محتوای آن سلب مسئولیت می‌کند.