KKR vs RR: Kalkata Knight Riders vs Rajasthan Royals پخش زنده: رکوردهای رودررو برای مسابقه KKR vs RR IPL 2023، مکان تماشا، تیم ها و موارد دیگر

نایت رایدرهای کلکته قرار است پنجشنبه شب در مسابقه IPL 2023 در باغ نمادین Eden Gardens به مصاف راجستان رویالز بروند. راجستان رویالز افت را تجربه کرده است و در 5 بازی از 6 بازی اخیر خود 5 شکست را تجربه کرده است که باعث شده از رده های بالای 4 نفره خارج شود.

هر دو تیم از 11 دیداری که تاکنون انجام داده اند، 5 بازی را برده اند و آنها را در موقعیتی نامطمئن قرار داده است. شکست در این دیدار حساس شانس آنها را برای صعود به پلی آف بیشتر می کند. Kolkata Knight Riders پس از تعقیب و گریز هیجان انگیز خود در برابر پادشاهان پنجاب با اعتماد به نفس وارد بازی خواهند شد. آندره راسل فرم ضربات خود را دوباره کشف کرد، در حالی که رینکو سینگ خونسردی نشان داد تا تیم را به پیروزی برساند.

KKR در مقابل RS: رکوردهای رو در رو

در رکوردهای رودرروی هر دو تیم، KKR عملکرد قوی تری از خود به نمایش گذاشته است. از 27 بازی انجام شده بین دو تیم، KKR در 14 مورد پیروز شده است، در حالی که RR 12 برد را کسب کرده است. یک مسابقه بدون نتیجه قطعی به پایان رسید.

KKR در مقابل RS: تاریخ، زمان، محل برگزاری

شوالیه سواران کلکته در مسابقه IPL 2023 در باغ ادن در کلکته که قرار است از ساعت 19:30 به وقت IST روز پنجشنبه 11 می آغاز شود، با راجستان رویالز رو در رو خواهند شد.

KKR در مقابل RS: کانال تلویزیونی، جزئیات پخش زنده

رویارویی مورد انتظار IPL با حضور نایت سواران کلکته و راجستان رویالز را می توان در کانال های Star Sports از جمله Star Sports 1، Star Sports 1 HD، Star Sports 3 و Star Sports 3 HD تماشا کرد. برای کسانی که به دنبال پخش زنده مسابقه IPL 2023 بین Kolkata Knight Riders و Rajasthan Royals هستند، Jio Cinema گزینه پخش زنده را ارائه می دهد.

KKR در مقابل RR: جوخه ها

KKR: ان جاگادیزان، کولوانت خجرولیا، لاکی فرگوسن، اومش یاداو، سونیل نارین، سویاش شارما، آریا دسای، دیوید ویسه، شردول تاکور، وایبهاو آرورا، آنوکول روی، وارون چاکاراوارثی، ماندیپ سینگ، هارشیت راناه، رینکاتشیر (ج)، جیسون روی، آندره راسل، تیم ساوتی، رحمان الله قرباز.

RR: سانجو سامسون (c & wk)، جاس باتلر، جیسون هولدر، جو روت، شیمرون هتمایر، دروو جورل، یاشاسوی جایسوال، ریان پاراگ، موروگان اشوین، راوی آشوین، یوزوندرا چاهال، کولدیپ یاداو، ترنت بولت، ساندیپ شارما، اوبد مک کوی، Navdeep Saini، KM Asif، Abdul Basith، Kuldip Sen، KC Cariappa، Adam Zampa، Devdutt Padikkal، Akash Vasisht، Kunal Singh Rathore.

سوالات متداول:

Q1: بازی KKR و RS IPL 2023 چه زمانی برگزار می شود؟
شوالیه سواران کلکته در مسابقه IPL 2023 در باغ ادن در کلکته که قرار است از ساعت 19:30 به وقت IST روز پنجشنبه 11 می آغاز شود، با راجستان رویالز رو در رو خواهند شد.

Q2: کاپیتان راجستان رویالز در IPL 2023 کیست؟
سانجو سامسون

بیانیه سلب مسئولیت: این محتوا توسط یک شخص ثالث نوشته شده است. نظرات بیان شده در اینجا نظرات نویسندگان / نهادهای مربوطه است و دیدگاه های اقتصادی تایمز (ET) را نمایندگی نمی کند. ET هیچ یک از محتویات خود را تضمین، تضمین یا تأیید نمی کند و به هیچ وجه در قبال آنها مسئولیتی ندارد. لطفاً تمام اقدامات لازم را انجام دهید تا مطمئن شوید که اطلاعات و محتوای ارائه شده صحیح، به روز شده و تأیید شده است. ET بدینوسیله از هرگونه و همه ضمانت‌های صریح یا ضمنی مربوط به گزارش و هر محتوای آن سلب مسئولیت می‌کند.