kkr: دهلی کپیتالز مقابل نایت رایدر کلکته: کجا تماشا کنید و همه آنچه باید در مورد مسابقه DC vs KKR IPL 2023 بدانید

دهلی کپیتالز که در سال 2021 نایب قهرمان شد، پنج شکست متوالی را متحمل شده و در خطر حذف قرار دارد. عملکرد آنها به عنوان یک تیم ضعیف بوده است و آنها با چالش دشواری از سوی نایت رایدرهای کلکته به رهبری دیوید وارنر روبرو هستند. وارنر برای نجات مبارزات مبارزاتی خود، باید الگوبرداری کند و ضربات تهاجمی از خود نشان دهد.

در همین حال، تیم کلکته نیتیش رانا در دو بازی اخیر خود شکست خورده است و مشتاق است تا یک برد قانع کننده را در برابر دهلی کسب کند. مدیریت تیم کلکته می‌داند که این مسابقه فرصتی عالی برای کسب یک حاشیه بزرگ از پیروزی و بهبود نرخ اجرای خالص خود ارائه می‌دهد.

DC در مقابل KKR: تاریخ و زمان

مسابقه بین دهلی کپیتالز و کلکته نایت رایدرز در ورزشگاه آرون جیتلی دهلی در روز پنجشنبه 20 آوریل ساعت 19:30 به وقت تهران برگزار خواهد شد.

DC در مقابل KKR: کجا تماشا کنیم

بینندگان می‌توانند بازی پایتخت دهلی در مقابل نایت سواران کلکته را از طریق پخش زنده در اپلیکیشن و وب‌سایت JioCinema تماشا کنند. در هند، مسابقه آتی IPL 2023 از شبکه استار اسپورت پخش خواهد شد.

DC در مقابل KKR: احتمال XI

ترکیب اصلی احتمالی دهلی کپیتالز (دی سی) و کلکته نایت رایدرز (KKR) برای مسابقه پیش رو در اینجا آمده است:

DC: دیوید وارنر (ج)، پریثوی شاو، میچل مارش، مانیش پاندی، لالیت یاداو، آکسار پاتل، آبیشک پورل (هفته‌انه)، کولدیپ یداو، آنریچ نورجه، مستفیزر رحمان، خلیل احمد.

KKR: رحمان‌الله گورباز (هفته‌انه)، ن جاگادیسان، ونکاتش ایر، نیتیش رانا (ج)، رینکو سینگ، آندره راسل، سونیل نارین، شاردول تاکور، اومش یاداو، لاکی فرگوسن، وارون چاکراورتی.

سوالات متداول:

Q1: بازی DC و KKR IPL 2023 چه زمانی برگزار می شود؟
مسابقه بین دهلی کپیتالز و کلکته نایت رایدرز در ورزشگاه آرون جیتلی دهلی در روز پنجشنبه 20 آوریل ساعت 19:30 به وقت تهران برگزار خواهد شد.

Q2: کاپیتان پایتخت دهلی کیست؟
دیوید وارنر

بیانیه سلب مسئولیت: این محتوا توسط یک شخص ثالث نوشته شده است. نظرات بیان شده در اینجا نظرات نویسندگان / نهادهای مربوطه است و دیدگاه های اقتصادی تایمز (ET) را نمایندگی نمی کند. ET هیچ یک از محتویات خود را تضمین، تضمین یا تأیید نمی کند و به هیچ وجه در قبال آنها مسئولیتی ندارد. لطفاً تمام اقدامات لازم را انجام دهید تا مطمئن شوید که اطلاعات و محتوای ارائه شده صحیح، به روز شده و تأیید شده است. ET بدینوسیله از هرگونه و همه ضمانت‌های صریح یا ضمنی مربوط به گزارش و هر محتوای آن سلب مسئولیت می‌کند.