Kerala SSLC Result 2023 Live: نتایج کلاس 10 کرالا امروز در www.keralaresults.nic.in اعلام می شود

تایمز آو ایندیا گزارش داد که گواهی پایان تحصیلات متوسطه کرالا (SSLC) یا نتایج کلاس 10 2023 در 19 می اعلام خواهد شد. اداره آموزش دولتی کرالا گفت که نتایج پس از اعلام رسمی در دسترس خواهد بود. و گزارش ها حاکی از آن است که نتایج می تواند در ساعت 3 بعد از ظهر اعلام شود. پس از اعلام نتایج رسمی، دانش‌آموزان می‌توانند به وب‌سایت‌های https://www.results.kite.kerala.gov.in و www.keralaresults.nic.in برای دسترسی به برگه مارک خود مراجعه کنند. دانش آموزان همچنین می توانند نتایج خود را از طریق پیامک و اپلیکیشن Saphalam 2023 بررسی کنند.

امسال تقریباً 4 میلیون دانش آموز در امتحانات کلاس 10 کرالا شرکت کردند. لیست نفرات برتر و نتایج مربوط به ناحیه نیز منتشر خواهد شد. امتحانات SSLC در کرالا از 9 تا 29 مارس 2023 برگزار شد. در سال گذشته، درصد قبولی 99.26٪ بود. یکی از نکات برجسته نتایج در سال گذشته کاهش تعداد داوطلبانی بود که برای همه رشته ها A + را دریافت کردند. 44، 363 دانش آموز تمام A + را در سال 2022 ایمن کردند.

نزدیک به 4.2 هزار دانش آموز، که شامل 192 دانشجوی خصوصی است، برای شرکت در آزمون کرالا SSLC 2023 ثبت نام کردند. امتحانات در مجموع 2960 مرکز امتحانی، از جمله 1421 مرکز امتحانی در بخش کمکی و 369 مرکز امتحانی در منطقه بدون کمک برگزار شد. بیش از 500 دانش آموز در منطقه خلیج فارس و نزدیک به 300 دانش آموز در 9 مدرسه در لاکشادویپ نیز برای این آزمون ثبت نام کردند.

!1 به روز رسانی جدیدبرای آخرین به روز رسانی اینجا را کلیک کنید

نحوه بررسی نتایج Kerala SSLC 2023

به وب سایت https://www.results.kite.kerala.gov.in یا www.keralaresults.nic.in بروید

به دنبال پیوند “نتایج SSLC” بگردید

برای دسترسی به نتیجه SSLC روی لینک کلیک کنید

شماره رول و سایر جزئیات مورد نیاز خود را وارد کنید و روی دکمه “ارسال” کلیک کنید.

می‌توانید برای مراجعات بعدی یک پرینت یا اسکرین شات از نتیجه بگیرید.

امسال تقریباً 4 میلیون دانش آموز در امتحانات کلاس 10 کرالا شرکت کردند.

چگونه نتایج را در موبایل بررسی کنیم؟

دانش آموزان همچنین می توانند نتایج خود را از طریق پیامک و اپلیکیشن Saphalam 2023 بررسی کنند.

کجا نتایج را بررسی کنیم؟

پس از اعلام نتایج رسمی، دانش‌آموزان می‌توانند به وب‌سایت‌های https://www.results.kite.kerala.gov.in و www.keralaresults.nic.in برای دسترسی به برگه مارک خود مراجعه کنند.

چه زمانی؟

نتایج Kerala SSLC را می توان در ساعت 3 بعد از ظهر اعلام کرد

نتایج امروز کرالا SSLC

گواهی پایان تحصیلات متوسطه کرالا (SSLC) یا نتایج کلاس 10 2023 در 19 مه اعلام خواهد شد. اداره آموزش دولتی کرالا گفت که نتایج پس از اعلام رسمی در دسترس خواهد بود.