JD.com به اولین بستر آنلاین برای پذیرش ارز دیجیتال چین تبدیل می شود

شانگهای: شرکت تجارت الکترونیکی چینی JD.com Inc روز شنبه گفت اولین پلتفرم مجازی این کشور برای پذیرش ارز دیجیتال داخلی پکن شده است.

JD Digits ، بازوی فین تک این شرکت ، طبق بخشی از حساب رسمی ویچت شرکت ، یوان دیجیتال را به عنوان پرداخت برخی از محصولات در بازار آنلاین خود ، به عنوان بخشی از هدایای آزمایشی یوان دیجیتال به شهروندان سوژو ، نزدیک شانگهای ، قبول می کند.

یوان دیجیتال چین یکی از پیشرفته ترین اقدامات “ارز دیجیتال بانک مرکزی” در جهان است ، زیرا مقامات در سطح جهان به تهدیدات ارزهای خصوصی مانند بیت کوین و Libra فیس بوک پاسخ می دهند.

بر اساس برنامه سوژو ، دولت شهرداری و بانک خلق چین (PBOC) 200 “یوان پاکت قرمز” دیجیتال دیجیتال را برای 100000 مشتری که از طریق قرعه کشی انتخاب شده اند ، صادر می کنند.

طرح سوژو پس از صدور ارز دیجیتال 10 میلیون یوان (1.5 میلیون دلار) ارز دیجیتال به 50 هزار مصرف کننده به طور تصادفی در جنوب شهر شنژن ، طرح سوژو دومین قرعه کشی دیجیتال است.

یی گانگ ، فرماندار PBOC ماه گذشته گفت بیش از 2 میلیارد یوان با استفاده از ارز دیجیتال چین تاکنون در 4 میلیون معامله جداگانه هزینه شده است.