IT: 53 درصد از تصمیم گیرندگان فناوری اطلاعات فعالانه به دنبال شغل جدید هستند: گزارش

بنگالورو: ManageEngine، بخش نرم‌افزار مدیریت فناوری اطلاعات سازمانی Zoho Corp، روز چهارشنبه مطالعه‌ای درباره چشم‌انداز فناوری اطلاعات (IT) در هند منتشر کرد که بیان کرد 52 درصد از تصمیم‌گیرندگان فناوری اطلاعات (ITDM) نسبت به آنها احساس کمتری نسبت به کارفرمایان خود دارند. دو سال پیش. علاوه بر این، 53٪ از ITDM ها فعالانه به دنبال شغل جدید هستند.

Shailesh Davey، یکی از بنیانگذاران و معاون مهندسی Zoho Corp، اظهار داشت: تمرکز باید بیشتر بر حفظ کارکنان باشد.

وی با برجسته کردن جزئیات گزارش گفت که 82 درصد از ITDM ها معتقدند که سازمان آنها باید در دو سال گذشته بیشتر از آنها حمایت می کرد.

«پیش از همه‌گیری، با همه مشورت شد زیرا این یک الزام تجاری بود. جنگ بود. اما اکنون، تقریباً تمام شده است و ما به عادت های قدیمی و زمانی که این اتفاق افتاد، برمی گردیم. با نگاهی به اعداد و ارقام در شش هفته گذشته، می بینیم که مردم در تلاش هستند تا به سازمان های جدید بروند و مشاغل ماهرتری را انتخاب کنند. ما در مدیریت نیز شاهد این هستیم، بنابراین فرسایش رخ داده است. او گفت که این نشان می دهد که تصمیم گیرندگان هم در سطح کسب و کار و هم در سطح فناوری اطلاعات باید مراقب باشند.

در این گزارش آمده است که 67 درصد از ITDM ها در مقایسه با دو سال پیش آماده انجام یک حرکت خطرناک در حرفه خود هستند.

این مطالعه همچنین در مورد توانمندسازی فناوری اطلاعات در بین سازمان ها صحبت کرد. در این گزارش آمده است که 90٪ از همه DM ها گزارش کردند که همکاری بین IT و سایر بخش ها افزایش یافته است. 92 درصد بیشتر از ITDM ها و تصمیم گیرندگان تجاری (BDM) موافق بودند که موفقیت بخش فناوری اطلاعات با موفقیت کلی سازمان مرتبط است. بیش از نیمی (57٪) از ITDM ها و BDM ها معتقدند که IT “اگر موقعیت رهبری قوی تری داشته باشد، می تواند نوآوری بیشتری ایجاد کند”. با این حال، حدود 23٪ از ITDM ها و BDM ها معتقدند که فناوری اطلاعات “برای ایجاد نوآوری نیست، بلکه برای کمک به نوآوری است”.

این مطالعه همچنین اشاره کرد که 68 درصد از نیروی کار غیر فناوری اطلاعات در حال حاضر نسبت به قبل از همه گیری در سال 2020 در زمینه فناوری اطلاعات دانش بیشتری دارند. رقم جهانی در اینجا 77 درصد است. این مطالعه شامل 3300 DM از 18 کشور از جمله هند، کانادا، برزیل است. ، ایالات متحده، آرژانتین، نیوزلند، در میان دیگران. از این تعداد 300 DM از هند بود – 135 ITDM و 165 BDM. پاسخ دهندگان از هند از زمینه های مختلف- IT و مخابرات، تولید، تولید، خدمات مالی، خرده فروشی، توزیع و حمل و نقل بودند.

ETRise روز MSME 2022 مگا همایش با رهبران صنعت. الان ببین.