IPL 2023: سرخپوستان بمبئی پیروز شدند و در مرحله مقدماتی 2 مقابل گجرات تایتانز به میدان رفتند.

روهیت شارما، کاپیتان هندی‌های بمبئی، روز جمعه در ورزشگاه نارندرا مودی در احمدآباد، در دومین مسابقه مقدماتی لیگ برتر هند (IPL) 2023 مقابل گجرات تایتانز به میدان رفت.

MI یک تغییر در تیم خود ایجاد کرد، هریتیک شوکین توسط Kumar Kartikeya جایگزین شد. در حالی که در سمت GT بودند، جاش لیتل و سای سودارسان جایگزین دارشان نالکنده و داسون شاناکا شدند.

روهیت شارما، کاپیتان MI بعد از پرتاب گفت: “ما می خواهیم تعقیب کنیم. زمین کمی چسبنده به نظر می رسد. ما می توانیم بهترین استفاده را از زمین داشته باشیم. زمین با ادامه بازی بهتر می شود. این راحتی ماست، چیزی که می خواهیم انجام دهید. ما این فصل را به خوبی تعقیب کرده ایم. این تیم متفاوتی است، ما چهره های جدید زیادی در تیم داریم. به عنوان یک تیم، ما با موقعیت های زیادی از این دست مواجه شده ایم. مهم این است که بهترین عملکرد خود را داشته باشید. در شروع مسابقات کمی اعصاب وجود داشت، اما اکنون حل شده است. فقط یک تغییر. شوکین از دست داد، کومار کارتیکیا وارد شد.”

هاردیک پاندیا، کاپیتان GT گفت: “ما هم بولینگ می کردیم، اما اشکالی ندارد. ناک اوت ها و مسابقات مقدماتی سرگرم کننده هستند، شما باید در بازی A خود باشید. مهم است که از آن لذت ببرید. اگر بتوانیم همه چیزمان را انجام دهیم، راضی خواهیم بود. بدون در نظر گرفتن نتیجه. من می دانم که جمعیت چگونه از ما حمایت خواهند کرد. مردم گجراتی وفادار هستند. (آیا کاسه می گیری؟) آره، دریچه گاز کامل. دو تغییر. جاش لیتل و سای سودارسان برای شاناکا و نالکاند وارد می شوند.”

سرخپوستان بمبئی (بازیکن یازدهم): ایشان کیشان (دکتر)، روهیت شارما (ج)، کامرون گرین، سوریاکومار یاداو، تیلاک ورما، تیم دیوید، کریس جردن، پیوش چاولا، جیسون بهرندورف، کومار کارتیکیا، آکاش مادوال.

گجرات تایتان ها (بازیگر یازدهم): رایدیمن ساها (و)، شوبمن گیل، سای سودارسان، ویجی شانکار، هاردیک پاندیا (ج)، دیوید میلر، راهول تواتیا، رشید خان، موهیت شارما، نور احمد، محمد شامی.