IPL 2023: دو پلسیس، محمد سراج به رویال چلنجر بنگلور کمک می کنند تا پادشاهان پنجاب را پایین بیاورند.

هجومی 84 توسط فاف دو پلسیس و چهار ویکت توسط محمد سراج باعث شد رویال چلنجرز بنگلور در 24 ران موفق به پیروزی راحت در برابر پنجاب کینگز در لیگ برتر هند در روز پنجشنبه شود.

دو پلسیس و ویرات کوهلی، که 59 بازی کردند، پس از اعزام به خفاش در بازی افتتاحیه آن روز در موهالی، سکوی افتتاحیه 137 را برای پایه گذاری 174-4 بنگلور گذاشتند.

سراج پس از آن ارقام قابل توجه 4-21 را به دست آورد و برای سومین پیروزی بنگلور در شش مسابقه، پنجاب را با 150 اور در 18.2 اخراج کرد.

کوهلی به عنوان کاپیتان دو پلسیس ایستاد، که تیم را به دلیل آسیب دیدگی دنده ای که در مسابقه قبلی برداشته بود، به عنوان ضربه زن تبدیل کرد و بعداً طبق قانون جدید بازیکن ضربه ای تعویض شد.

آفريقاي جنوبي با ضربه 56 توپي كه با 5 شش توپ بسته شده بود، به اين عنوان رسيد. او با 343 دوش، از جمله چهار نیم قرن، در صدر جدول ضربات مسابقات قرار دارد.

کوهلی در مجموع 279 ران دارد اما ضربه روز پنجشنبه فاقد تهاجمی معمول او بود.

هارپریت برار جایگاه ماراتن را شکست تا کوهلی را پشت سر بگذارد و سپس گلن ماکسول را به دام انداخت، که اولین توپش را زد اما برای اردک گرفتار شد. امتیاز بنگلور علیرغم پایه محکمی که امیدها را به بیش از 200 امتیاز افزایش داده بود.

پنجاب در پاسخ خود مرتباً ویکت‌ها را از دست می‌داد و تنها پرابهسیمران سینگ، با 46 امتیاز از 30 تحویل شجاعانه، و بلیتز اواخر جیتش شارما 41 نشان دهنده هر مبارزه واقعی بود.

سراج در ابتدا به دو موفقیت دست یافت، از جمله واردات خطرناک انگلیسی لیام لیوینگستون برای دو نفر، و وانیندو هاسارانگا، قهرمان پا، متیو شورت استرالیایی را به مدت هشت بولد کرد.

سام کوران که برای دومین بازی متوالی در غیاب کاپیتان مجروح، شیخار داوان، هدایت کینگز را بر عهده داشت، 10 بازی را از دست داد.

سراج برگشت تا دو بار به استامپ ضربه بزند و با 12 ویکت به مقام اول مسابقات تبدیل شود.