IPL 2020: سرخپوستان بمبئی پایتخت های دهلی را شکست داده و 5مین جایزه IPL خود را کسب می کنند

دبی: سرخپوستان بی رحم بمبئی عنوان پنجمین قهرمانی لیگ برتر هند را به دست آوردند چون پایتخت های دهلی ، با همه تلاش ها و جاه طلبی های خود ، پس از شکست پنج ویکت در روز سه شنبه ، با یک نائب قهرمانی رقابت کردند. پس از آنکه ترنت بولت (30/3) با نمایش عالی بولینگ سریع ، پایتخت ها را به 22 رساند ، کاپیتان روهیت شارما با 51 توپ 68 از جلو هدایت کرد.

پیش از این ، پنجاهه شکست ناپذیر شریاس اییر ، دهلیز پایتخت را به هفت برابر 156 رساند ، پس از آنکه مدافع عنوان قهرمانی در مسابقه قله های سیزدهمین دوره این رویداد پر سود ، آنها را با انواع مشکلات روبرو کرد.

پس از برنده شدن در بازی ، خرگوش را انتخاب كردند ، DC در حالی كه 22 نفره بود ، سه نفره چهارم شد قبل از اینکه دو نفره Iyer (65 از 50 توپ) و Rishabh Pant (56 از 38 توپ) 96 دوش برای چهارمین ویکت اضافه کنند تا تیم خود را به ایمنی

Pant در راه رسیدن به پنجاهمین دوره ابتدایی فصل خود چهار مرز و دو شش را به دست آورد ، در حالی که Iyer شش چهار و حداکثر دو ضربه را زد.

سرخپوستان بمبئی با زدن مربع ترنت بولت در ماركوس استوئنیس بهترین بازی را انجام دادند و همه با اولین تحویل فینال به پایان رسید.

Ajinkya Rahane و Shikhar Dhawan در کمترین زمان از سمت خود برکنار شدند و پایتخت ها خیلی زود خود را در یک ورزش آزار دهنده دیدند.

نمرات مختصر:

پایتخت های دهلی: 156/7 در 20 گرایش (شریاس اییر 65 ساله نیست ، ریشاب شلوار 56 ؛ ترنت بولت 3/30 ، ناتان کوولتر-نیل 2/29).

سرخپوستان بمبئی: 157/5 در 18.4 وعده (روهیت شارما 68 گل از 50 توپ).