Ind vs Aus: کهلی و تیم به دنبال پیروزی در T20I هستند

کانبرا [AUSTRALIA]: پس از کسب یک پیروزی تسلیت در سومین و آخرین ODI مقابل استرالیا ، ویرات کوهلی و پسران اکنون به دنبال این هستند که حرکت حرکت سری 3 مسابقه T20I را از ابتدای جمعه انجام دهند.

همه بازیکنان هندی تجربه لازم برای انجام کوتاهترین قالب بازی را دارند و هر یک از اعضای تیم اخیراً در لیگ برتر هند (IPL) شرکت کرده اند ، بنابراین سازگاری با قالب نباید بسیار نگران کننده باشد.

با این حال ، در مورد استرالیا نیز می توان همین را گفت زیرا بیشتر بازیکنان ستاره آنها در لیگ غنی از پول نقد دیده می شدند. با این حال ، هند می تواند از غیبت دیوید وارنر در سری سه مسابقه T20I بهره برداری کند.

عدم حضور وارنر در آخرین ODI به خوبی توسط هند مورد سو استفاده قرار گرفت زیرا طرف توانست زود بازکن تغییر شیفت Marnus Labuschagne را اخراج کند. در کوتاه ترین قالب ، به احتمال زیاد ، یا مارکوس استوئینیس یا D’Arcy Short بازی را برای استرالیا باز می کنند.

برای هند ، KL Rahul به احتمال زیاد در کنار شیخار ضوان بازی را آغاز می کند. هر دو این بتمن ها در IPL که اخیراً به پایان رسیده است با یکدیگر در ارتباط فوق العاده ای بودند و با وارد شدن شماره سه به ویرات کوهلی ، مردان آبی پوش می توانند امیدوار باشند که اگر ابتدا از آنها خفاش بخورد ، امتیازهای خوبی بدست آورند.

وقتی نوبت به بولینگ می رسد ، جاسپریت بومرا و محمد شامی احتمالاً در سری T20I چرخانده می شوند ، زیرا دو مسابقه تمرین با T20I دوم و سوم درگیر می شود. همچنین می تواند موردی باشد که هر دو شامی و بومرا برای دو T20I گذشته استراحت کنند.

با این حال ، حمله بولینگ هند برای مقابله با عدم حضور بومرا و شامی کاملاً مجهز است. تی ناتاراجان ، دیپاک چهار و واشنگتن سوندار همه در ترکیب حضور دارند تا با ترکیب همبستگی بیشتری داشته باشند و همه آنها در کوتاه ترین قالب خوب هستند.

استرالیا در آخرین ODI از خدمات میچل استارک بی بهره بود ، اما پیسر احتمالاً اولین T20I را مقابل هند بازی می کند ، زیرا آرون فینچ ، کاپیتان پس از نتیجه گیری سومین ODI ، آسیب دیدگی استارک را کاهش داد.

هند آخرین بار در ژانویه امسال سری T20I را بازی کرد و نیوزیلند سفیدپوش 5-0 در زمین کیوی سفیدپوشان را بازی کرد. استرالیا و هند در حال حاضر در رده های دوم و سوم جدول رده بندی تیم ICC T20I قرار دارند و این مجموعه تا رسیدن به جام جهانی T20 که قرار است در نوامبر 2021 برگزار شود ، بسیار پیشرفت خواهد کرد.

تیم استرالیا T20I: آرون فینچ (ج) ، شان ابوت ، اشتون آگار ، الکس کری ، پت کامینز ، کامرون گرین ، جاش هازلوود ، مویز هنریکس ، مارنوس لابوشاشن ، گلن ماکسول ، دانیل سامس ، کین ریچاردسون ، استیون اسمیت ، میچل استارک ، مارکوس استوئنیس ، متیو وید ، آرسی کوتاه ، آدام زامپا.

تیم هند T20I: ویرات کهلی (ج) ، شیخار داوان ، مایانک آگروال ، کی ال رهل ، شریاس اییر ، مانیش پندی ، هاردیک پاندیا ، سانجو سامسون ، راویندرا جادجا ، واشنگتن سوندار ، یوزوندرا چاهال ، جاسپریت بومرا ، محمد شامی ، نودیپ ساینی ، دیپاک چهار ، ت ناتا .