Honkai: Honkai: Star Rail شخصیت 5 ستاره DPS Argenti لو رفت: این چیزی است که تاکنون می دانیم

Honkai: Star Rail، بازی محبوبی که به خاطر مجموعه ای از شخصیت های قدرتمند شناخته شده است، قرار است بازی جدیدی را به فهرست خود معرفی کند. اطلاعات لو رفته در مورد شخصیت آینده، آرجنتی، ظاهر شده است که کنجکاوی بازیکنان را برانگیخته است.

لازم به ذکر است که تا زمانی که سازندگان به پاسخ یا اطلاعیه رسمی برسند، این اطلاعات را باید کمی نمک تلقی کرد.

Argenti در Honkai: Star Rail کیست؟

به گفته یکی از افشاگران برجسته Genshin Impact (@merlin_impact)، این یک “شوالیه کلاسیک از “Order of Pure Beauty” است که عاشقانه الهه ستاره گمشده “Pure Beaty” Idrila را تحسین می کند.”، همانطور که از طریق یک توییت به اشتراک گذاشته شده است.

آرجنتی به عنوان شخصیتی شرافتمند به تصویر کشیده می شود که وقت خود را به گسترش آموزه های ادریلا و ترویج الهه به هر شکل ممکن اختصاص می دهد.

آرجنتی چه زمانی روی Honkai: Star Rail می آید؟

در حال حاضر، Argenti تاریخ انتشار رسمی ندارد. اطلاعات موجود صرفا بر اساس درز اطلاعات است و فقط یک تصویر و چند جزئیات شخصیت را می توان حدس زد. طرفداران مشتاقانه منتظر اعلام رسمی از سوی سازندگان بازی در مورد ورود Argenti هستند.

آیا توانایی های آرجنتی لو رفته است؟

در حالی که جزئیات خاصی در مورد توانایی های Argenti فاش نشده است، تایید شده است که او یک شخصیت 5 ستاره DPS با عنصر Physical/Erudition خواهد بود. به عنوان یک شخصیت رده بالا، بازیکنان می توانند از او انتظار داشته باشند که مهارت های فوق العاده و حملات قدرتمندی داشته باشد.

در حالی که تاریخ انتشار نامعلوم است، بازیکنان مشتاقانه منتظر به‌روزرسانی‌های بیشتر در مورد توانایی‌ها و مکانیک‌های بازی Argenti هستند.

سوالات متداول
Q1: “Honkai: Star Rail” در کدام پلتفرم ها موجود است؟
ویندوز، iOS، اندروید، PS4/5

Q2: چه کسی بازی “Honkai: Star Rail” را توسعه داد؟
HoYoverse بازی Honkai: Star Rail را توسعه داده است.

بیانیه سلب مسئولیت: این محتوا توسط یک شخص ثالث نوشته شده است. نظرات بیان شده در اینجا نظرات نویسندگان / نهادهای مربوطه است و دیدگاه های اقتصادی تایمز (ET) را نمایندگی نمی کند. ET هیچ یک از محتویات خود را تضمین، تضمین یا تأیید نمی کند و به هیچ وجه در قبال آنها مسئولیتی ندارد. لطفاً تمام اقدامات لازم را انجام دهید تا مطمئن شوید که اطلاعات و محتوای ارائه شده صحیح، به روز شده و تأیید شده است. ET بدینوسیله از هرگونه و همه ضمانت‌های صریح یا ضمنی مربوط به گزارش و هر محتوای آن سلب مسئولیت می‌کند.