Heartbreak High Season 2: آیا نتفلیکس «Heartbreak High» را برای فصل 2 تمدید کرده است؟ همه چیزهایی که تاکنون می دانیم

نمایش محبوب نتفلیکس – “Heartbreak High” – پس از اولین نمایش موفق خود در سپتامبر 2022، رسماً برای فصل دوم تمدید شد. ‘ به دلیل بازنمایی متنوع از شخصیت‌های نژادها، جنسیت‌ها و ناتوانی‌های مختلف مورد تحسین منتقدان قرار گرفت.

پس از اینکه گزارش‌های اولیه حاکی از تمدید آن در اوایل اکتبر بود، نتفلیکس استرالیا این خبر را در 19 اکتبر تأیید کرد و از بازگشت «Heartbreak High» برای فصل 2 خبر داد. در بیانیه مطبوعاتی اشاره شد که بازیگران و سازندگان با استعداد در سیدنی، استرالیا، برای دوره‌های قبل گرد هم خواهند آمد. -تولید و فیلمبرداری در سرزمین های گادیگال، دهروق، دهاروال و کو رینگ گای.

علیرغم مواجهه با برخی چالش‌ها در ابتدا، از جمله دسترسی محدود بین‌المللی و تبلیغات حداقلی، این سریال در نهایت شتاب بیشتری گرفت. یکی از عوامل مؤثر در موفقیت آن، تأثیر قابل توجه TikTok بود که به جلب توجه کمک کرد و منجر به 12.5 میلیارد بازدید از پلتفرم شد.

در 28 می 2023، Netflix ANZ از طریق توییتی تایید کرد که تولید فصل دوم “Heartbreak High” آغاز شده است.

اگرچه این نمایش در ابتدا با نتایج متفاوت بیننده در نتفلیکس، به ویژه در خارج از استرالیا روبرو شد، اما با گذشت زمان مورد توجه قرار گرفت. «Heartbreak High» علیرغم شروع آهسته خود، توانست برای سه هفته متوالی جایگاهی را در 10 تلویزیون برتر جهانی (انگلیسی) کسب کند و در مجموع 42.61 میلیون ساعت بین 18 سپتامبر و 9 اکتبر 2022 جمع آوری کند.

در حالی که تاریخ انتشار رسمی اعلام نشده است، این واقعیت که تولید آن در حال انجام است نشان می‌دهد که طرفداران می‌توانند منتظر بازگشت «Heartbreak High» در سال ۲۰۲۴ باشند.

سوالات متداول

  1. بازی Heartbreak High چه زمانی در نتفلیکس منتشر شد؟
    14 سپتامبر 2022
  2. بازی Heartbreak High 2 چه زمانی منتشر می شود؟
    در حال حاضر تاریخ انتشار وجود ندارد. با این حال، پیش بینی می شود در سال 2024 منتشر شود.

بیانیه سلب مسئولیت: این محتوا توسط یک شخص ثالث نوشته شده است. نظرات بیان شده در اینجا نظرات نویسندگان / نهادهای مربوطه است و دیدگاه های اقتصادی تایمز (ET) را نمایندگی نمی کند. ET هیچ یک از محتویات خود را تضمین، تضمین یا تأیید نمی کند و به هیچ وجه در قبال آنها مسئولیتی ندارد. لطفاً تمام اقدامات لازم را انجام دهید تا مطمئن شوید که اطلاعات و محتوای ارائه شده صحیح، به روز شده و تأیید شده است. ET بدینوسیله از هرگونه و همه ضمانت‌های صریح یا ضمنی مربوط به گزارش و هر محتوای آن سلب مسئولیت می‌کند.