guddu: Guddu مخوف ترین جنایتکار، باید او را دستگیر کنید: STF ADG

در حالی که تیم های ویژه پلیس یو پی اس در حال بررسی زوایای مختلف قتل عتیق و اشرف هستند، برای نیروهای ویژه، دستگیری «گودو مسلم» – تیرانداز و متخصص بمب های خام گروه احمد، بحرانی شده است.

روز سه‌شنبه، آمیتاب یاش، STF ADG، گفت از میان افرادی که هنوز در پرونده قتل اومش پال فراری هستند، از جمله سه متهم اصلی که بخشی از تیراندازی بودند و همچنین همسر اتیکه، شیستا پروین، گودو مسلمان “مخوف‌ترین جنایتکار” است. و این واقعیت که او نزدیک به دو ماه است که از پلیس فرار می کند نشان می دهد که چقدر باهوش است.

یاش در گفتگو با ای تی گفت که این واقعیت که او قادر به ارتکاب جنایات مستقل است، مهم است که او را در اسرع وقت دستگیر کنیم وگرنه به تهدیدی برای جامعه تبدیل خواهد شد. STF چند روز پیش با مسلم در Meerut یک اتفاق نزدیک داشت.

یاش گفت که گودو یک قاتل قراردادی حرفه ای بوده است و او بر اساس قانون NDPS در گوراخپور به مدت 10 سال محکوم شد، زمانی که اتیکه وثیقه خود را دریافت کرد و او را در باند خود ثبت نام کرد. یاش گفت: “تصور حرفه ای من این است که او مرتکب جنایات دیگری نیز شده است اما برای آنها جریمه نشده است یا نامش فاش نشده است.”

با این حال، منابع STF گفتند که “بعید” است که او در کشتن اتیکه نقشی داشته باشد زیرا جنایتکاران اغلب در حین بیان اظهارات خود از مزاحمت استفاده می کنند و در باندها، هر یک از اعضا نقش مشخصی دارد و نقش گودو تیراندازی و بمب گذاری بوده است و بعید است. او همچنین مسئول تسهیل تسلیحات از ISI به Atique خواهد بود، همانطور که حدس و گمان می رفت.