grays anatomy: Grey’s Anatomy فصل 19 پایانی: در قسمت های 19 و 20 چه اتفاقی افتاد؟

برنامه پزشکی محبوب آمریکایی Grey’s Anatomy به تازگی فصل نوزدهم خود را در یک پایانی دو قسمتی با قسمت های 19 و 20 با نام های “Wedding Bell Blues” و “Happily Ever After?” به پایان رساند. در اینجا اتفاقی است که در پایان فصل سریال رخ داد.

در اینجا برخی از نکات برجسته فصل 19 فینال Grey’s Anatomy آورده شده است

طبق معمول، Grey’s Anatomy این فصل همه چیز درباره عشق و جدایی، مسائل پزشکی و یک عروس فراری بود. این فصل پایانی جذاب داشت و راه را برای فصل بیستم Grey’s Anatomy هموار کرد.

فصل 19 سریال Grey’s Anatomy شاهد بازگشت دو بازیگر قدیمی بودیم که در اوایل این فصل به عنوان اعضای ثابت سریال جدا شدند، الن پمپئو و کلی مک کری که در نقش مردیث و مگی به همراه نیک و وینستون برای پایان دادن به روابط خود بازگشتند. (اسپویل! شاید با یک پایان خوش.)

قسمت اول بازی Grey’s Anatomy 19 – بلوز زنگ عروسی:

سیمونه احساساتی نسبت به لوکاس دارد اما علیرغم افکار دوم با تری ازدواج می کند. اسپویلر – پس در نهایت، سیمون یک عروس فراری است و با لباس عروسی خود به بیمارستان می رود تا با لوکاس باشد! اما مشکل در قسمت 2 وجود دارد، زیرا تری و لوکاس با هم روبرو می شوند.

قسمت 2 نهایی Grey’s Anatomy 19 – Happily Ever After?:

مردیت می خواهد تحقیقات قبلی آلزایمر در بیمارستان را به چالش بکشد و به ناچار کار درک را بی اعتبار کند. مردیث در زندگی شخصی خود نهایتاً عشق نیک به او را جبران می کند! آیا “همیشه پس از آن؟” در عنوان سیمون یا مردیت؟

دیگر عاشقانی که با هم می آیند لینک و جو هستند.

فصل اول سریال Grey’s Anatomy چه زمانی پخش شد؟

فصل اول سریال پزشکی Grey’s Anatomy در روزهایی که برنامه‌های پخش جریانی وجود نداشتند، از تلویزیون پخش شد. پخش این برنامه در ایالات متحده در کانال شرکت پخش آمریکایی (ABC) در 27 مارس 2005 آغاز شد و در 22 می 2005 به پایان رسید. این یکی از محبوب ترین و طولانی ترین درام های پزشکی در تلویزیون است.

سوالات متداول

Q1: آناتومی گری از چه زمانی شروع شد؟
فصل 1 Grey’s Anatomy در سال 2005 پخش شد.

Q2: از کجا Gray’s Anatomy را تماشا کنیم؟
در ABC، Hulu، و Disney Plus Hotstar.

بیانیه سلب مسئولیت: این محتوا توسط یک شخص ثالث نوشته شده است. نظرات بیان شده در اینجا نظرات نویسندگان / نهادهای مربوطه است و دیدگاه های اقتصادی تایمز (ET) را نمایندگی نمی کند. ET هیچ یک از محتویات خود را تضمین، تضمین یا تأیید نمی کند و به هیچ وجه در قبال آنها مسئولیتی ندارد. لطفاً تمام اقدامات لازم را انجام دهید تا مطمئن شوید که اطلاعات و محتوای ارائه شده صحیح، به روز شده و تأیید شده است. ET بدینوسیله از هرگونه و همه ضمانت‌های صریح یا ضمنی مربوط به گزارش و هر محتوای آن سلب مسئولیت می‌کند.