Google Workspace: ظهور محل کار متصل در سال 2023: بهترین استفاده از Google Workspace

با آغاز سال جدید، بیایید نگاهی به نحوه همکاری در زمینه نیروی کار ترکیبی در سال 2023 بیندازیم. با توجه به پذیرش جریان اصلی WFH، و بازگشت کارگران به دفتر، مدیران به دنبال استفاده از قدرت ابزارهای شبکه ای برای بهبود هستند. هم بهره وری و هم ارتباط بین تیم های توزیع شده در مکان ها و عملکردها.

در Shivaami، ما مفتخریم که به مشتریان خود کمک می‌کنیم تا از پلتفرم‌هایی مانند Google Workspace برای فرآیندهای تجاری یکپارچه‌تر و کارآمدتر، ارزش کسب کنند، و شرکت‌ها را راهنمایی می‌کنیم تا برای ایجاد جریان‌های کاری مرتبط‌تر به صورت دیجیتالی، گذار را انجام دهند.

بیایید به چند مزیت این کار نگاه کنیم:

مدیریت هویت ساده تر شد
امروزه ارتباطات پراکنده است و کارمندان از WhatsApp، Slack، تابلوهای پیام، ایمیل، تماس‌های کنفرانسی و جلسات هفتگی برای در تماس بودن و تبادل اطلاعات حیاتی پروژه استفاده می‌کنند. آمدن یک ابزار یکپارچه مانند Google Workspace با قیف کردن جریان داده ها بر روی یک پلت فرم واحد برای مدیریت آسان تر داده ها، همه اینها را تغییر می دهد. Google Workspace طیف وسیعی از گزینه‌ها را به مشتریان خود از طریق ایمیل، چت، استفاده از اتاق‌ها و فضاهای پراکنده، اسناد، تماس ویدیویی، تقویم‌های مشترک و موارد دیگر ارائه می‌کند که به عنوان یک راه‌حل یک‌جا با یک ورود به سیستم برای چندین عملکرد عمل می‌کند. در سال 2023، شرکت‌های بیشتری از قدرت ابزارهای چتر برای یکپارچه‌سازی ارتباطات در سراسر سازمان خود برای راحتی بیشتر و سهولت استفاده استقبال خواهند کرد.

بهبود همکاری بین عملکردهای مختلف
آیا ساعت‌ها را صرف کارهای عملیاتی می‌کنید، مانند تشکیل جلسات، و اطمینان از در دسترس بودن در بین اعضای تیم و مناطق زمانی؟ ابزارهایی مانند Google Workspace باعث انعطاف پذیری می شوند و به کارمندان اجازه می دهند سریعتر تصمیم بگیرند. برای مثال، تقویم‌های به اشتراک‌گذاشته‌شده به شما کمک می‌کنند ببینید چه زمانی دیگران در دسترس هستند و جلساتی را با دعوت‌نامه‌های ایمیل خودکار برنامه‌ریزی کنید. علاوه بر این، تک تک اعضای تیم می توانند به راحتی روی اسناد، صفحات گسترده و اسلایدها، در چندین دستگاه، با یا بدون اینترنت کار کنند. و همکاری آسان تر می شود زیرا چندین عضو (در داخل و خارج از شرکت) می توانند روی یک پروژه کار کنند، با استفاده از چت داخلی، سؤالات خود را در نظرات بپرسند، و ویرایش های انجام شده را پیگیری کنند، زیرا هر تغییری در زمان واقعی ذخیره می شود. ظهور Google Cloud که اشتراک‌گذاری فایل از طریق ایمیل را غیر ضروری می‌کند نیز گام بزرگی در این مسیر است که به کاهش تنگناها و محدودیت‌های فضای ذخیره‌سازی کمک می‌کند.

راه‌حل‌های بدون کد به خودکارسازی کارهای تکراری کمک می‌کنند
اتوماسیون همیشه نباید یک امر پرهزینه یا وقت گیر باشد. ما به مشتریان خود با راه‌حل‌های بدون کد AppSheet قدرت می‌دهیم تا بتوانند به راحتی کارهای دستی پیچیده، مانند پر کردن فرم، استخراج داده‌ها با کلیک یک دکمه، و کشیدن و رها کردن برنامه‌ها را متناسب با موارد استفاده خاص، خودکار کنند.

تجزیه و تحلیل بهتر برای بهبود تصمیم گیری و امنیت
داشبوردها در عصر پرشتاب امروزی نجات‌دهنده هستند و به ذینفعان اجازه می‌دهند تا با یک نگاه به کنسول مدیریت Google، عملکرد و مجوزهای برنامه را پیگیری کنند. آیا نگران استفاده، امنیت داده ها و دسترسی مبتنی بر مجوز هستید، آیا می خواهید آدرس IP یا جریان اطلاعات حساس در صنعت خود را ردیابی کنید؟ مشتریان ما در بخش‌هایی مانند فین‌تک، داروسازی و خرده‌فروشی فعالیت می‌کنند، جایی که امنیت اطلاعات در اولویت است، و داشبوردهای متعدد تصمیم گیرندگان را قادر می‌سازند داده‌ها را بهتر ردیابی و مدیریت کنند، و کنترل‌هایی را برای جلوگیری از سوء استفاده از داده‌ها و کاهش خطرات امنیتی برای سیستم ایجاد کنند.

همانطور که در سال 2023 به آینده می نگریم، پایگاه دانش خود را افزایش خواهیم داد و به کمک به مشتریان جدید و فعلی خود ادامه می دهیم تا از شیوه های قدیمی فاصله بگیرند و قدرت ارتباطات ابری و همکاری دیجیتال را برای یک محل کار واقعا امن، متصل و کارآمد در آغوش بگیرند.

نویسنده، مدیر ارشد فنی است و عملیات فنی را در شیواامی رهبری می کند.

ETRise روز MSME 2022 مگا همایش با رهبران صنعت. الان ببین.