google: داده های موقعیت مکانی شما چگونه بر کسب و کار شما تأثیر می گذارد

برداشت های اولیه از اهمیت فوق العاده ای برخوردار هستند و مصرف کنندگان وقتی برای اولین بار از تجارت شما بازدید می کنند دیگر این برداشت را ندارند. در دنیای امروز ، نمایه های تجاری آنلاین شما اولین برداشت از تجارت شما را ایجاد می کنند و به عنوان یک مشتری ، هیچ چیز ناامیدکننده ای از یافتن اطلاعات نادرست کسب و کار بصورت آنلاین و در زمان نیاز وجود ندارد.

در اینجا برخی از آمار رفتار جستجوی مصرف کننده آورده شده است

  • 90٪ از مصرف کنندگان از موتور جستجو برای یافتن مشاغل محلی استفاده می کنند
  • 67٪ از کاربران به دلیل معلومات آنلاین اطلاعات مکان ، اعتماد خود را به مشاغل محلی از دست می دهند
  • 71٪ از کاربران قبل از اینکه برای اولین بار بازدید کنند ، محل کسب و کار را جستجو می کنند و تأیید می کنند.


همگام سازی-اینفوگرافیک-روی-عدم بررسیدیگران

منبع: Synup


مشاغل فرصتهای بسیار کمی برای بدست آوردن و حفظ مشتریان خود دارند و داشتن NAP (نام ، آدرس و شماره تلفن) نادرست بصورت آنلاین می تواند برای یک تجارت بسیار ضرر آور باشد. اگر داده های نادرستی در اینترنت داشته باشید ، واقعاً مهم نیست که چقدر تجارت شما موفق است. داده های بد می توانند تأثیر دائمی در همه چیز در مورد تجارت شما داشته باشند – از تجربه مشتری که شما تا درآمد خود ارائه می دهید.

مشاغل مانند رستوران ها ، سالن ها ، بانک ها ، بیمارستان ها و غیره با استفاده از گفته های Google Posts در لیست Google خود ، می توانند فرصت و یا مشتری خود را به رقبا که داده های غنی ارائه می دهند و تجارت خود را به طور موثر تبلیغ می کنند ، از دست بدهند.

این یک مشکل اصلی برای اکثر مشاغل سراسر هند است. طبق گفته Synup یک شرکت MarTech مستقر در SaaS ، به منظور کاهش هزینه ها ، بسیاری از مشاغل هنوز در تلاشند داده های بد را به جای استفاده از ابزارهای اطلاعات مکانی ، به صورت دستی برطرف کنند. مهم نیست که شغل شما چه کوچک و بزرگ باشد ، داشتن اطلاعات دقیق از مکان یکی از عوامل اساسی است که باید به خاطر بسپارید و از آن اجتناب کنید.

باید درک کرد که چشم انداز مصرف کننده در هند به شدت تغییر کرده است. مصرف کنندگان اکنون بیشتر آگاه هستند و هنگام خارج شدن از خانه خود به گزینه های زیادی دسترسی دارند. آنها به ندرت از یک وب سایت / فروشگاه تجاری با برداشت بی طرفانه خارج می شوند. آنها دوست دارند اطلاعات و گزینه هایی را در نوک انگشتان خود داشته باشند. ممکن است تجارت محلی شما برای چندین نفر موجود ناشناخته ای باشد ، بنابراین اولین برداشت مشتری شما می تواند تجارت شما را ایجاد یا از بین ببرد. در دنیایی که رسانه های اجتماعی و پیام رسانی فوری تصمیم می گیرند تا چه اندازه یک تجارت موفق باشد ، این شما هستید که باید به نفع خود یا مخالف آن کار کنید.