Good Burger 2: Good Burger 2: فیلمبرداری شروع می شود، تاریخ انتشار، بازیگران را بررسی کنید

فیلمبرداری «گود برگر ۲» دنباله «برگر خوب» آغاز شد. کل میچل اولین ستاره Good Burger ویدیویی از خودش و کنان تامپسون همبازی اش را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت. برگر خوب در سال 1997 منتشر شد.

“اد و دکس در شرف راه اندازی هستند ??? همه آماده باشید که این یک حماسه خواهد بود! به خواهرم فریاد بزنید @jadapinkettsmith #Goodburger2 همه شما فقط نگاهی اجمالی به داخل خوب برگر موبایل داشتید! Cleo اجازه داد من تازیانه اش را قرض میگیرم! ? ? thx @queenlatifah می تونی بگی اختصاصی!!!! کل میچل در اینستاگرام منتشر کرد.

کل میچل با یونیفرم خوب برگر راه راه دیده شد.

«گود برگر ۲» ۲۶ سال پس از اولین فیلم «برگر خوب» داستان را دنبال خواهد کرد. دکستر رید با بازی کنان تامپسون، ED با بازی کل میچل را در محل کار Good Burger دوباره متحد خواهد کرد.

کنان تامپسون در “گود برگر 2” قول سرگرمی و خنده بیشتری را داد.

«گود برگر 2» به کارگردانی فیل تریل است که کارگردانی فیلم‌هایی مانند «آخرین مرد روی زمین» و «بروکلین نه-نه» را بر عهده داشت. بینندگان در ایالات متحده می‌توانند قسمت اول برگر خوب را در پارامونت+ تماشا کنند. تاریخ مورد انتظار انتشار Good Burger 2 نوامبر 2023 است. طبق گزارش ها، این بازی برای اولین بار در یک پلتفرم استریم پخش خواهد شد.

برگر خوب به کارگردانی برایان رابینز و نویسندگی دن اشنایدر، کوین کوپلو، هیث سیفرت و دیگران ساخته شده است. در این فیلم کل میچل، کنان تامپسون، سندباد و دیگران حضور داشتند.

سوالات متداول

Q1. Good Burger 2 چه زمانی منتشر می شود؟
A1. گود برگر 2 قرار است در نوامبر 2023 منتشر شود.

Q2. چه کسانی بخشی از بازیگران Good Burger 2 هستند؟
A2. بازیگران Good Burger 2 شامل کنان تامپسون و کل میچل هستند.

بیانیه سلب مسئولیت: این محتوا توسط یک شخص ثالث نوشته شده است. نظرات بیان شده در اینجا نظرات نویسندگان / نهادهای مربوطه است و دیدگاه های اقتصادی تایمز (ET) را نمایندگی نمی کند. ET هیچ یک از محتویات خود را تضمین، تضمین یا تأیید نمی کند و به هیچ وجه در قبال آنها مسئولیتی ندارد. لطفاً تمام اقدامات لازم را انجام دهید تا مطمئن شوید که اطلاعات و محتوای ارائه شده صحیح، به روز شده و تأیید شده است. ET بدینوسیله از هرگونه و همه ضمانت‌های صریح یا ضمنی مربوط به گزارش و هر محتوای آن سلب مسئولیت می‌کند.