gollum: توسعه‌دهنده «Lord Of The Rings: Gollum» بابت «تجربه‌ی ضعیف» بازی عذرخواهی می‌کند. این چیزی است که اتفاق افتاده است

Daedalic Entertainment، سازنده «Lord Of The Rings: Gollum» بابت «تجربه‌ی بی‌نظیر» بازی که باگ‌های متعددی دارد، عذرخواهی کرده است. در حالی که این بدترین بازی ویدیویی امسال است که مورد نقد و بررسی قرار گرفته است، سازنده در 26 می گفت که واقعاً برای بازخورد دریافتی در مورد عملکرد Gollum ارزش قائل است.

در یک بیانیه نسبتا طولانی، Daedalic Entertainment گفت که تیم آن به نگرانی‌های مربوط به بازی اشاره کرده است و متعهد شده است که “با پشتکار برای رسیدگی به باگ‌ها و مشکلات فنی که بسیاری از شما تجربه کرده‌اید، تلاش خواهد کرد”.

از زمان انتشار بازی Gollum، این بازی حتی به دلیل ظاهرش نیز با واکنش های منفی در اینترنت مواجه شده است. فیلم Lord Of The Rings: Gollum بین وقایعی که در The Hobbit و The Lord of the Rings رخ داده است. جوامع بازی در سراسر جهان رسانه های اجتماعی را پر از الگوهای رفتاری و پست هایی در مورد رابط کاربری Gollum کرده اند. همچنین گفته می‌شود که این بازی ویدیویی دارای چندین اشکال، معماهای غیرممکن، عدم ثبت فشار دکمه‌ها از جمله مشکلات دیگر است.

The Lord Of The Rings: Gollum در 25 می برای PC، PS4، PS5، Xbox One و Xbox Series S/X منتشر شد. امتیاز 36 از 36 در Metacritic و 42 در OpenCritic که آن را به یکی از بدترین بازی ها تبدیل کرده است. از سال.

Daedalic Entertainment در پاسخ به انتقادات تاکید کرد که هدف آنها به عنوان یک استودیو و به عنوان طرفداران The Lord Of The Rings “همیشه این بوده است که یک ماجراجویی داستان محور قانع کننده و همه جانبه را روایت کنند”. توسعه‌دهندگان گفته‌اند که به‌روزرسانی‌هایی در مورد پیشرفتی که برای بازی انجام می‌دهند از طریق پچ‌ها منتشر خواهند کرد. این استودیو همچنین گفت که “شور و فداکاری” جامعه به عنوان انگیزه ای برای آنها برای اصلاح بازی عمل کرده است.

سوالات متداول:

  1. بازی Gollum کی منتشر شد؟
    25 مه 2023
  2. چه کسی بازی Gollum را توسعه داد؟
    سرگرمی Daedalic

بیانیه سلب مسئولیت: این محتوا توسط یک شخص ثالث نوشته شده است. نظرات بیان شده در اینجا نظرات نویسندگان / نهادهای مربوطه است و دیدگاه های اقتصادی تایمز (ET) را نمایندگی نمی کند. ET هیچ یک از محتویات خود را تضمین، تضمین یا تأیید نمی کند و به هیچ وجه در قبال آنها مسئولیتی ندارد. لطفاً تمام اقدامات لازم را انجام دهید تا مطمئن شوید که اطلاعات و محتوای ارائه شده صحیح، به روز شده و تأیید شده است. ET بدینوسیله از هرگونه و همه ضمانت‌های صریح یا ضمنی مربوط به گزارش و هر محتوای آن سلب مسئولیت می‌کند.