Getty: Getty Images پیشنهاد خرید 4 میلیارد دلاری تریلیوم را رد کرد و آن را “معتبر” رد کرد

Getty Images Holdings پیشنهاد خرید تقریباً 4 میلیارد دلاری Trillium Capital را رد کرد و گفت که این سرمایه‌گذار فعال هیچ مدرکی ارائه نکرده است که پیشنهاد خود را مبنی بر ارزش گذاری سهام تقریباً دو برابر قیمت پیش از عرضه، “به اندازه کافی معتبر” ارائه کرده است.

گتی مستقر در سیاتل، که حقوق میلیون ها عکس و آثار دیگر را از بیش از 516000 مشارکت کننده دارد، در معاملات پس از بازار تا 11 درصد سقوط کرد.

تریلیوم روز دوشنبه پیشنهاد نقدی 10 دلاری خود را پس از اینکه اوایل ماه جاری درخواست حضور در هیئت مدیره و درخواست از شرکت برای جستجوی خریدار کرد، رونمایی کرد. این سهام در 21 آوریل، آخرین روز معاملاتی قبل از اعلام عرضه، روی 5.06 دلار بسته شد. سهام گتی در روز انتشار تا 62 درصد افزایش یافت.

این شرکت گفت: «Trillium Capital LLC هیچ مدرکی به هیئت مدیره Getty Images یا مشاورانش ارائه نکرده است که نشان دهد خود، شریک مدیریت یا پیشنهاد غیر الزام آور و بسیار مشروط آن به اندازه کافی معتبر هستند تا تعامل هیئت مدیره Getty Images را تضمین کند. در بیانیه ای سه شنبه

هیئت مدیره “بر این باور است که تیم مدیریت فعلی و استراتژی شرکت بهترین مسیر رو به جلو برای به حداکثر رساندن ارزش سهامداران بلند مدت است.”

تریلیوم که گفته است 500000 سهام گتی را در اختیار دارد، نشان داد که پیشنهادش مشروط به مواردی از جمله تعامل فوری هیئت مدیره گتی است. این سرمایه گذار گفت که ممکن است به سهامدارانی که بیش از 80 درصد سهام گتی را در اختیار دارند، اجازه دهد بخشی یا تمام سهام خود را در این معامله قرار دهند.