Game of Thrones: JioCinema برای پخش جریانی «بازی تاج و تخت»، «ارباب حلقه‌ها»، «جانشینی»، دیگر فیلم‌های HBO، برادران وارنر، نمایش‌ها

نمایش های محبوبی مانند «بازی تاج و تخت»، «ارباب حلقه ها»، «جانشینی» به زودی در اپلیکیشن JioCinema برای بینندگان در هند در دسترس خواهند بود. بر اساس گزارش رویترز، این امر پس از آن صورت می گیرد که Viacom18 شرکت Reliance یک قرارداد بزرگ با Warner Bros Discovery Inc امضا کرد.

طبق این گزارش، این معامله به عنوان تلاش بزرگ JioCinema برای آوردن محتوای هالیوود به پلتفرم و رقابت با غول های پخش جریانی مانند Netflix و Amazon Prime Video تلقی می شود.

طبق قرارداد بین Viacom18 Reliance و Warner Bros Discovery Inc، محتوای Warner Bros و HBO در برنامه JioCinema Reliance پخش خواهد شد. این شامل نمایش هایی مانند «جانشینی»، «بازی تاج و تخت»، «ارباب حلقه ها» و مجموعه «هری پاتر» خواهد بود. قرارداد محتوا هزاران ساعت پخش محتوا را به جیو سینما خواهد آورد.
این شرکت ها در بیانیه ای اعلام کردند: «سریال های تلویزیونی HBO Original، Max Original و Warner Bros. قرار است در همان روز با ایالات متحده در JioCinema به نمایش درآیند.

طبق گزارش رویترز، وارنر تاکنون توافق‌های مختلفی با غول‌های استریم هند داشته است، اما قرارداد Viacom-Warner شاهد تجمیع این کتابخانه خواهد بود و شامل محتوای HBO، Max و Warner و غیره خواهد بود.

JioCinema قبلاً جام جهانی فوتبال 2022 را پخش کرده است و در حال حاضر در حال پخش زنده مسابقات بسیار محبوب کریکت لیگ برتر هند (IPL) 2023 است. Viacom18 حق پخش دیجیتال IPL را از سال 2023 تا 2027 به مبلغ 2.9 میلیارد دلار به دست آورد، حقوقی که قبلاً دیزنی در اختیار داشت.

به‌طور قابل‌توجه، چندین نمایش برتر HBO، از جمله جانشینی، که طبق گزارش رویترز به عنوان بخشی از معامله بین دو شرکت که در آن تاریخ به پایان رسید، تا 31 مارس در هند روی پلتفرم دیزنی Hotstar پخش می‌شد.

سوالات متداول

Q1. آیا اپلیکیشن JioCinema «بازی تاج و تخت» را پخش خواهد کرد؟
A1. بله، برنامه JioCinema طبق گزارش به زودی «بازی تاج و تخت» را پخش خواهد کرد.

Q2. آیا می توانم IPL را به صورت رایگان در برنامه JioCinema تماشا کنم؟
A2. بله، من می توانم IPL را به صورت رایگان در برنامه JioCinema تماشا کنم.

بیانیه سلب مسئولیت: این محتوا توسط یک شخص ثالث نوشته شده است. نظرات بیان شده در اینجا نظرات نویسندگان / نهادهای مربوطه است و دیدگاه های اقتصادی تایمز (ET) را نمایندگی نمی کند. ET هیچ یک از محتویات خود را تضمین، تضمین یا تأیید نمی کند و به هیچ وجه در قبال آنها مسئولیتی ندارد. لطفاً تمام اقدامات لازم را انجام دهید تا مطمئن شوید که اطلاعات و محتوای ارائه شده صحیح، به روز شده و تأیید شده است. ET بدینوسیله از هرگونه و همه ضمانت‌های صریح یا ضمنی مربوط به گزارش و هر محتوای آن سلب مسئولیت می‌کند.