Futurama: ‘Futurama’ فصل 11: تاریخ انتشار، زمان اعلام شده توسط Hulu; جزئیات را اینجا بررسی کنید

فصل یازدهم Futurama، این مجموعه انیمیشنی قرار است روز دوشنبه ۲۴ ژوئیه به طور انحصاری در پلتفرم استریم کامبک مورد انتظار خود را انجام دهد. در طول فصل یازدهم، شامل 10 قسمت، بینندگان می توانند منتظر انتشار هفتگی قسمت های جدید باشند. در فوریه 2022، Hulu با اعلام رسمی سفارش 20 قسمتی خود برای سریال کمدی انیمیشن را تایید کرد.

در فوریه 2022، Hulu با اعلام رسمی سفارش 20 قسمتی خود برای سریال کمدی انیمیشن را تایید کرد.

Hulu قول داده است که 10 قسمت کاملاً جدید چیزی برای همه خواهد داشت. بینندگان جدید می‌توانند این سریال را از اینجا دریافت کنند، در حالی که طرفداران طولانی مدت به رازهای چندین دهه پی خواهند برد – از جمله تحولات داستان عشق حماسی فرای و لیلا، محتویات مرموز جعبه زباله نیبلر، تاریخچه مخفی. ربات شیطانی بابا نوئل، و محل اختفای بچه قورباغه های کیف و امی. در همین حال، یک بیماری همه گیر کاملاً جدید در شهر وجود دارد زیرا خدمه به بررسی آینده واکسن ها، بیت کوین، فرهنگ لغو و پخش تلویزیون می پردازند.

Futurama اولین بازی خود را در سال 1999 انجام داد و به سرعت طرفداران اختصاصی و تحسین منتقدان را به دست آورد و دو جایزه امی را برای برنامه انیمیشن برجسته دریافت کرد. پس از اجرای اولیه خود در فاکس، Futurama از یک DVD موفق از سال 2007 تا 2009 لذت برد. این امر راه را برای احیای آن در Comedy Central، که از سال 2010 تا 2013 ادامه داشت، هموار کرد. پس از یک وقفه طولانی، Hulu وارد عمل شد و 20 نسخه جدید را راه اندازی کرد. قسمت ها

فصل‌های موجود از این مجموعه انیمیشن در حال حاضر برای پخش در Hulu در دسترس هستند، که مجموعه‌ای از محتوای اصلی و اکتسابی انیمیشن بزرگسالان را گسترش داده است.

بازیگران این سریال شامل جان دی ماجیو، ترس مک نیل، موریس لامارچ، لورن تام، فیل لامار و دیوید هرمان هستند. Futurama توسط Matt Groening ساخته شد و توسط Groening و David X. Cohen توسعه یافت. گرونینگ، کوهن، کن کیلر و کلودیا کاتز از جمله تهیه کنندگان اجرایی این سریال هستند.

سوالات متداول

  1. اولین نمایش Futurama چه زمانی بود؟
    1999
  2. بازیگران فیلم Futurama چه کسانی هستند؟
    بازیگران با استعداد این سریال شامل جان دی ماجیو، ترس مک نیل، موریس لامارچ، لورن تام، فیل لامار و دیوید هرمان هستند. Futurama توسط Matt Groening ساخته شد و توسط Groening و David X. Cohen توسعه یافت.

بیانیه سلب مسئولیت: این محتوا توسط یک شخص ثالث نوشته شده است. نظرات بیان شده در اینجا نظرات نویسندگان / نهادهای مربوطه است و دیدگاه های اقتصادی تایمز (ET) را نمایندگی نمی کند. ET هیچ یک از محتویات خود را تضمین، تضمین یا تأیید نمی کند و به هیچ وجه در قبال آنها مسئولیتی ندارد. لطفاً تمام اقدامات لازم را انجام دهید تا مطمئن شوید که اطلاعات و محتوای ارائه شده صحیح، به روز شده و تأیید شده است. ET بدینوسیله از هرگونه و همه ضمانت‌های صریح یا ضمنی مربوط به گزارش و هر محتوای آن سلب مسئولیت می‌کند.