FUBAR: «FUBAR» تکرار آرنولد شوارتزنگر یک خط و دیالوگ. در اینجا لیست کامل مراجع آمده است

آرنولد شوارتزنگر اولین فیلمنامه تلویزیونی خود را با FUBAR انجام می دهد. با این حال، این فقط بازگشت او به تلویزیون نیست که طرفداران را هیجان زده کرده است. FUBAR مملو از عبارت معروف او در True Lies، “همین است، و تمام است” تا سطرهای به یاد ماندنی از The Predator و The Terminator، FUBAR مملو از ارجاعات به فیلم های پرفروش شوارتزنگر است.

این سریال که اکنون در نتفلیکس پخش می‌شود، به طرفداران این فرصت را می‌دهد تا این نقل قول‌های کلاسیک را دوباره زنده کنند.

نیک سانتورا، مجری و تهیه کننده اجرایی FUBAR، هیجان خود را از کار روی این «پروژه سورئال» ابراز کرد. سانتورا که با تماشای فیلم‌های شوارتزنگر بزرگ شد، برای خلق اولین پروژه تلویزیونی فیلمنامه‌ای این بازیگر احساس افتخار کرد.

جای تعجب نیست که این فصل پر از ارجاعات فیلم نوستالژیک است که ادای احترام به حرفه درخشان شوارتزنگر است.

اپیزود 1 – “دختر خود را روز به کار ببرید”

در اپیزود اول، تماشاگران با «نمی‌توانی با دو نفر صادق باشی!» به نقش شوارتزنگر در نقش The Terminator احترامی بی‌گمان نشان می‌دهند.

قسمت 2 – “قطار دزدیده شده”

این قسمت دارای خط کلاسیک، “برو به Choppa!” از Predator با شنیدن دوباره این کلمات شوارتزنگر، مطمئناً لبخند بر لبان هر طرفداری خواهد آمد.

اپیزود 4 – “مسلح و مردک”

شوارتزنگر خطی را ارائه می دهد که یادآور شخصیت ترمیناتورش است و می گوید: “من به کیف پول و تفنگت نیاز دارم.”

قسمت 6 – “Royally Flushed”

این شامل یک نقل قول مستقیم نمی‌شود، اما جمله آرنی، «به نظر می‌رسد از دیدن من شوکه شده‌ای» خاطراتی از نقش او در نقش آقای فریز در بتمن و رابین و استعداد او در تک‌لاینرهای مرتبط با یخ را یادآور می‌شود.

قسمت 8 – “همین و بس”

در اینجا، شوارتزنگر به “چاپا!” اشاره می کند. بار دیگر، تحویل امضای خود را به نمایش گذاشت. عنوان اپیزود به خودی خود اشاره ای است به آخرین عبارت جذاب او در این مجموعه که او آن را به فیلم Throw Momma From The Train نسبت می دهد.

سوالات متداول

  1. آرنولد شوارتزنگر چند سال دارد؟
    از می 2023، او 75 ساله است.
  2. آرنولد شوارتزنگر اهل کجاست؟
    او در تال، اشتایر، اتریش به دنیا آمد.

بیانیه سلب مسئولیت: این محتوا توسط یک شخص ثالث نوشته شده است. نظرات بیان شده در اینجا نظرات نویسندگان / نهادهای مربوطه است و دیدگاه های اقتصادی تایمز (ET) را نمایندگی نمی کند. ET هیچ یک از محتویات خود را تضمین، تضمین یا تأیید نمی کند و به هیچ وجه در قبال آنها مسئولیتی ندارد. لطفاً تمام اقدامات لازم را انجام دهید تا مطمئن شوید که اطلاعات و محتوای ارائه شده صحیح، به روز شده و تأیید شده است. ET بدینوسیله از هرگونه و همه ضمانت‌های صریح یا ضمنی مربوط به گزارش و هر محتوای آن سلب مسئولیت می‌کند.