firmino: خداحافظی احساسی روبرتو فیرمینو در حالی که هواداران لیورپول به مهاجم مورد علاقه خود ادای احترام می کنند. تماشا کردن

در یک بازی حساس مقابل استون ویلا، لیورپول با نتیجه 1-0 عقب بود، نتیجه ای که امید آنها را برای صعود به جمع چهار تیم برتر و راهیابی به لیگ قهرمانان اروپا از بین می برد. با این حال، روبرتو فیرمینو، در آخرین حضور خود در آنفیلد، به عنوان قهرمان ظاهر شد. فیرمینو در دقیقه 89 گل تساوی را به ثمر رساند که نتیجه تساوی تیمش بود.

فیرمینو در طول دوران حضورش در لیورپول، اغلب نقش تامین کننده را ایفا کرده و موقعیت های گلزنی را برای هم تیمی خود مو صلاح ایجاد کرده است. در این مسابقه، جداول چرخید و صلاح با ارسال یک سانتر خوب به محوطه جریمه، به فیرمینو اجازه داد تا توپ را وارد دروازه کند و نتیجه را مساوی کند. جمعیت از هیجان به راه افتادند و پیراهن های خود را تکان دادند و شعار “سی سنور” را در ادای احترام به مهاجم برزیلی سر دادند.

جو عاطفی محسوس بود زیرا هم تیمی های فیرمینو، از جمله جیمز میلنر، الکس اوکسلید چمبرلین و نبی کیتا، گارد افتخاری برای بازیکنان جدا شده تشکیل دادند. این صحنه گریه فیرمینو را درآورد که از حمایت هواداران غرق شده بود.

پس از بازی، فیرمینو افکار خود را به اشتراک گذاشت و احساسات متفاوت خود را در مورد نتیجه ابراز کرد اما بر شادی خود از به ثمر رساندن گل نهایی خود در آنفیلد تأکید کرد. او موفقیت خود را مدیون تلاش جمعی هم تیمی‌هایش، خانواده‌اش، و مدیر، دانست که نقش اساسی آنها در دستاوردهای لیورپول را تصدیق کرد. هواداران لیورپول با پرده‌برداری از نقاشی دیواری در نزدیکی استادیوم، میراث فیرمینو را جاودانه کردند و از کمک‌های او به باشگاه یاد کردند. این ژست به عنوان ادای احترامی ماندگار به دوران حضور برزیلی در لیورپول و جایگاه او به عنوان یک چهره محبوب در شهر است.

سوالات متداول

  1. چه کسی گل تساوی لیورپول را در دیدار مقابل استون ویلا به ثمر رساند؟
    روبرتو فیرمینو از روی نیمکت بیرون آمد و گل تساوی دقیقه 89 را برای لیورپول به ثمر رساند.
  2. هواداران لیورپول چگونه به فیرمینو ادای احترام کردند؟
    هواداران در جریان بازی پیراهن های خود را تکان دادند و شعار “سی سنور” سر دادند.

بیانیه سلب مسئولیت: این محتوا توسط یک شخص ثالث نوشته شده است. نظرات بیان شده در اینجا نظرات نویسندگان / نهادهای مربوطه است و دیدگاه های اقتصادی تایمز (ET) را نمایندگی نمی کند. ET هیچ یک از محتویات خود را تضمین، تضمین یا تأیید نمی کند و به هیچ وجه در قبال آنها مسئولیتی ندارد. لطفاً تمام اقدامات لازم را انجام دهید تا مطمئن شوید که اطلاعات و محتوای ارائه شده صحیح، به روز شده و تأیید شده است. ET بدینوسیله از هرگونه و همه ضمانت‌های صریح یا ضمنی مربوط به گزارش و هر محتوای آن سلب مسئولیت می‌کند.