FIR در برابر نماینده لوک سبها در مجلس و رئیس جبهه متحد دموکراتیک متحد هند بدرالدین اجمل

گواهاتی: پس از شکایت یک رهبر BJP در آسام از نماینده لوک سبها و رئیس حزب جبهه متحد دموکراتیک هند (AIUDF) بدرالدین اجمل به اتهام دریافت وجوه از آژانس های خارجی که دارای ارتباطات تروریستی بودند ، شکایت کرد ، اجمل گفت که این شکایات انگیزه سیاسی دارند.

Satya Ranjaan Borah شکایتی را علیه Ajmal مطرح کرد. یک افسر پلیس ، که نمی خواست نامش فاش شود ، به ET گفت FIR ادعا می شود بنیاد اجمل از بودجه دریافتی از آژانس های خارجی که دارای ارتباطات تروریستی هستند سو mis استفاده کرده است. FIR تحت بخش های قانون IPC و قانون کمک های خارجی (مقررات) ثبت می شود. FIR تحت بخش های 120B (توطئه جنایی) ، 124A (فتنه) و 420 (تقلب) از IPC خوانده شده با بخش 13 FCRA ثبت شده است “.

رصدخانه حقوق قانونی NGO (LRO) اعلام کرده بود که چندین سازمان مستقر در ترکیه و انگلیس 69.55 کرور روپیه برای آموزش به بنیاد اجمل ، یک سازمان خیرخواهانه داده اند.

LRO اظهار داشت که فقط حدود 2 کرور روپیه از کل مبالغ برای اهداف آموزشی هزینه شده است. LRO همچنین ادعا کرد که این آژانس های تأمین بودجه با گروه های تروریستی اسلامی مانند القاعده ، حماس و مجاهدین حزب الله ارتباط داشته اند.

اجمل گفت ، “این اقدامی برای تحت فشار قرار دادن سیاسی من است تا من از سیاست خارج شوم یا طرف احزاب دیگری نباشم. این ادعا ظرف دو روز پس از تصمیم من برای مبارزه مشترک با کنگره در نظرسنجی های شورای ارضی بودولند مطرح شده است. اگر کسی ادعایی داشته باشد ، می تواند وزارت کشور اتحادیه را منتقل کند. ”