Finesse2tymes: ریکی همپتون با نام مستعار “Finesse2tymes” سه دوست دختر را نشان می دهد، اینترنت در شوک

ریکی همپتون که با نام هنری خود “Finesse2tymes” مشهور است، اخیراً اینترنت را شکسته و هر سه دوست دختر خود را در یک قاب پست کرده است.

‘Finesse2tymes’ که اهل ممفیس، تنسی است، یک خواننده رپ معروف با یک ترکیب موفق از تک آهنگ ها است و طرفداران زیادی در رسانه های اجتماعی دارد. او بیش از 952 هزار دنبال کننده در اینستاگرام دارد.

‘Finesse2tymes’ اخیراً در طی مصاحبه ای فاش کرد که او در حال حاضر با سه زن مختلف درگیر است – اساساً سه دوست دختر. چند هفته پیش طی گفتگو با آنجلا یی در سرویس لب، ‘Finesse2tymes’ تمایل خود را برای چندین شریک ابراز کرد و گفت: “احساس می‌کنم باید با بیش از یک زن باشم.”

او عکس‌های متعددی را با دوست دخترش در پستی در اینستاگرام منتشر کرد که در زیر آن توضیح داد: “شکلات، کارامل یا قرمز، تا زمانی که او آن نان را می‌خورد. ??????”

این پست اینستاگرام است، ببینید:

در تصاویر، ریکی همپتون با شلوار سفید اسپورت، تی شرت خاکستری چاپ شده و کلاه سفید در حالی که یک فنجان سفید در دست دارد مشاهده می شود. هر سه دوست دختر او نیز در این تصاویر ثبت شده‌اند. این تصویر با بیش از 90000 لایک و بیش از 2000 کامنت در زمان نگارش، توانسته است دسترسی قابل توجهی به دست آورد. طرفداران بخش نظرات را با پاسخ های دوست داشتنی و طعنه آمیز پر می کنند.

یکی از طرفداران می نویسد: “این یک تظاهر ساده است برادر!” در حالی که دیگری نوشت: “مرد برادر من شبیه گل میخ است ????”

سوالات متداول

  1. “Finesse2tymes” در حال حاضر با کدام شرکت ضبط قرارداد امضا کرده است؟
    او در حال حاضر با آتلانتیک رکوردز در ارتباط است.
  2. “Finesse2tymes” چند ساله است؟
    او در حال حاضر 30 ساله است، از ماه مه 2023.

بیانیه سلب مسئولیت: این محتوا توسط یک شخص ثالث نوشته شده است. نظرات بیان شده در اینجا نظرات نویسندگان / نهادهای مربوطه است و دیدگاه های اقتصادی تایمز (ET) را نمایندگی نمی کند. ET هیچ یک از محتویات خود را تضمین، تضمین یا تأیید نمی کند و به هیچ وجه در قبال آنها مسئولیتی ندارد. لطفاً تمام اقدامات لازم را انجام دهید تا مطمئن شوید که اطلاعات و محتوای ارائه شده صحیح، به روز شده و تأیید شده است. ET بدینوسیله از هرگونه و همه ضمانت‌های صریح یا ضمنی مربوط به گزارش و هر محتوای آن سلب مسئولیت می‌کند.