eilish: جسی رادرفورد و بیلی ایلیش از هم جدا شدند: همه آنچه باید بدانید

جسی رادرفورد و بیلی آیلیش دیگر با هم نیستند. این زوج که برای اولین بار در اکتبر 2022 رابطه عاشقانه داشتند، از هم جدا شدند.

پس از حدود هفت ماه قرار ملاقات، خواننده “شادتر از همیشه” و خواننده گروه The Neighborhood آن را کنار گذاشتند.

یکی از نمایندگان ایلیش به صفحه شش گفت: “ما می توانیم تایید کنیم که بیلی و جسی دوستانه از هم جدا شدند و دوستان خوبی باقی ماندند.” «همه شایعات تقلب دروغ است. هر دو در حال حاضر مجرد هستند،” یکی از نمایندگان رادرفورد نیز به بیلبورد تایید کرد.

خبر جدایی بیلی آیلیش و جسی رادرفورد به سرعت منتشر شد. در اکتبر 2022، پس از اینکه TMZ عکس‌هایی از این دو نفر در حال خوردن غذا در یک رستوران گیاه‌خواری Crossroads Kitchen در غرب هالیوود را منتشر کرد، برای اولین بار با هم رابطه عاشقانه برقرار کردند.

رابطه بیلی آیلیش و جسی رادرفورد چند هفته بعد توسط آیلیش در اینستاگرام رسمی شد و او لباس جنجالی هالووین خود را در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشت.

برنده هفت دوره گرمی را می توان با لباسی شبیه یک نوزاد در تصویر دید. رادرفورد نیز خود را به مردی مسن تبدیل کرده بود. به نظر می رسد که به اختلاف سنی 11 ساله آنها اشاره کرده است زیرا آیلیش 21 ساله است در حالی که رادرفورد 31 ساله است.

در LACMA Art + Film Gala 2022، این زوج اولین حضور فرش قرمز خود را در اوایل نوامبر انجام دادند. آنها با پوشیدن لباس خواب هماهنگ از گوچی با هم بیرون آمدند. در مصاحبه ویدیویی سالانه Vanity Fair، ایلیش در نوامبر از رابطه خود با رادرفورد صحبت کرد. او گفت: “این واقعاً عالی است، و من واقعاً هیجان زده هستم و واقعاً از این بابت خوشحالم.”

“من موفق شدم زندگی ام را به جایی برسانم که نه تنها توسط شخصی که فکر می کردم داغ ترین اف کینگ فی کر موجود است شناخته می شدم، بلکه الاغ او را هم کشید! شوخی میکنی؟ آیا می توانیم فقط [get a] برای من … از شما، جسی رادرفورد، همه تشکر می کنم! a- او را کشیدم. همه من من این کار را انجام دادم.» گفت ایلیش.

سوالات متداول

  1. جسی رادرفورد و بیلی آیلیش برای اولین بار چه زمانی رابطه عاشقانه برقرار کردند؟
    اکتبر 2022
  2. تفاوت سنی جسی رادرفورد و بیلی ایلیش چیست؟
    11 سال

بیانیه سلب مسئولیت: این محتوا توسط یک شخص ثالث نوشته شده است. نظرات بیان شده در اینجا نظرات نویسندگان / نهادهای مربوطه است و دیدگاه های اقتصادی تایمز (ET) را نمایندگی نمی کند. ET هیچ یک از محتویات خود را تضمین، تضمین یا تأیید نمی کند و به هیچ وجه در قبال آنها مسئولیتی ندارد. لطفاً تمام اقدامات لازم را انجام دهید تا مطمئن شوید که اطلاعات و محتوای ارائه شده صحیح، به روز شده و تأیید شده است. ET بدینوسیله از هرگونه و همه ضمانت‌های صریح یا ضمنی مربوط به گزارش و هر محتوای آن سلب مسئولیت می‌کند.