Dua Lipa: Dua Lipa، دوست پسر رومن گاوراس اولین حضور فرش قرمز در جشنواره فیلم کن 2023

در جشنواره فیلم کن 2023، دوآ لیپا و دوست پسرش رومن گاوراس برای اولین بار با هم ظاهر شدند. این خواننده 27 ساله که به خاطر آهنگ هایی مانند «اکنون شروع نکن» شهرت دارد، با یک لباس مشکی شیک با بریدگی و شکاف تا بالای ران، بسیار باشکوه به نظر می رسید. او گروه خود را با جواهرات ساده و کفش های رکابی زیبا به پایان رساند. رومن گاوراس، فیلمساز فرانسوی 41 ساله، با کت و شلوار مشکی، پیراهن سفید و کراوات مشکی همه چیز را سنتی نگه داشت. این زوج هنگام حضور در اولین نمایش فیلم «عمر لا فریس (پادشاه الجزایر)» با دیگر افراد مشهور، خنده و دست در دست هم راضی به نظر می رسیدند.

دوآ لیپا و رومین گاوراس برای اولین بار در ماه فوریه زمانی که در حال خروج از یک مهمانی در لندن مشاهده شدند، با هم مرتبط شدند. اندکی پس از آن، آنها در حالی که دست در دست هم گرفته بودند در هفته مد پاریس دیده شدند. به گفته منابع در ماه مارس، این زوج به مدت چند ماه پس از جدایی دوآ لیپا از انور حدید، به طور محتاطانه با یکدیگر آشنا شده بودند.

دوآ لیپا قبل از رابطه اش با رومن گاوراس، از سال 2019 تا زمان جدایی آنها در ژانویه 2021 با انور حدید، برادر مدل های جیجی و بلا حدید، قرار داشت.

در سپتامبر 2022، پس از اینکه دوا لیپا چندین بار در شهر نیویورک با هم دیده شدند، شایعاتی مبنی بر قرار کمدین ترور نوح با هم قرار می گیرد. با این حال، نمایندگان او به صفحه شش توضیح دادند که آنها فقط با هم دوست هستند و گمانه زنی های دوستیابی را رد کردند.

سوالات متداول

Q1: اولین کار Dua Lipa چه بود؟
A1: اولین آلبوم Dua Lipa با نام خود “Dua Lipa” بود که در سال 2017 منتشر شد.

Q2: یکی از بزرگترین موفقیت های Dua Lipa چیست؟
A2: یکی از بزرگترین موفقیت های Dua Lipa، “Don’t Start Now” است که در سال 2019 منتشر شد.

بیانیه سلب مسئولیت: این محتوا توسط یک شخص ثالث نوشته شده است. نظرات بیان شده در اینجا نظرات نویسندگان / نهادهای مربوطه است و دیدگاه های اقتصادی تایمز (ET) را نمایندگی نمی کند. ET هیچ یک از محتویات خود را تضمین، تضمین یا تأیید نمی کند و به هیچ وجه در قبال آنها مسئولیتی ندارد. لطفاً تمام اقدامات لازم را انجام دهید تا مطمئن شوید که اطلاعات و محتوای ارائه شده صحیح، به روز شده و تأیید شده است. ET بدینوسیله از هرگونه و همه ضمانت‌های صریح یا ضمنی مربوط به گزارش و هر محتوای آن سلب مسئولیت می‌کند.