Dragon Ball Super Chapter 93: ‘Dragon Ball Super’ Chapter 93: بررسی تاریخ انتشار، زمان، نحوه خواندن و موارد دیگر

از زمان آخرین شماره – Dragon Ball Super Chapter 92 – طرفداران با هیجان در مورد بعدی – Dragon Ball Super Chapter 93 “عملیات Kidnap Pan” در حال غوغا هستند. اما انتظار به پایان رسیده است زیرا قرار است به زودی منتشر شود.

علی‌رغم ناامیدی‌ها نسبت به انتخاب مانگا برای بررسی مجدد خط داستانی فیلم سوپر قهرمان، تمرکز مجدد بر روی آموزش برولی، گوکو، و وگیتا زیر نظر Whis و Beerus سر و صدای زیادی در بین علاقه‌مندان ایجاد می‌کند. بنابراین، هواداران در اینجا خوش شانس هستند.

خوشبختانه انتشار جهانی آخرین فصل Dragon Ball Super به زودی انجام خواهد شد. این سریال همچنین به دلیل افشای اسپویل ها به موضوعی پرطرفدار در شبکه های اجتماعی تبدیل شده است.

Dragon Ball Super Chapter 93 چه زمانی منتشر می شود؟

Dragon Ball Super Chapter 93 برای اولین بار در ژاپن در 19 می در نیمه شب JST منتشر می شود. برای مخاطب جهانی، در زمان زیر ارائه می شود:

به وقت بریتانیا – 4:00 بعد از ظهر
به وقت اروپا – 5:00 بعد از ظهر
زمان اقیانوس آرام – 8:00 صبح

به وقت شرقی – 11:00 صبح
به وقت هند – 8:30 شب
به وقت فیلیپین – 11:00 شب
به وقت استرالیا – 1:00 بامداد

چگونه دراگون بال سوپر فصل 93 را بخوانیم؟

از سه نسخه آتی به بعد، خوانندگان این فرصت را خواهند داشت که از فصل 93 بازی Dragon Ball Super به صورت رایگان در Viz Media و Manga Plus لذت ببرند. با این حال، پس از این مدت، هزینه اشتراک ماهانه 2.99 دلار برای ادامه دسترسی به محتوا مورد نیاز است. پس تا زمان ماندگاری از آن لذت ببرید.

سوالات متداول

  1. مانگا Dragon Ball Super از چه زمانی شروع شد؟
    مانگای “Dragon Ball Super” در 20 ژوئن 2015 عرضه شد.
  2. چه کسی مانگای “Dragon Ball Super” را نوشته و تصویرسازی کرده است؟
    آکیرا توریاما به عنوان نویسنده، در حالی که تویوتارو مانگای “Dragon Ball Super” را به تصویر می کشد.

بیانیه سلب مسئولیت: این محتوا توسط یک شخص ثالث نوشته شده است. نظرات بیان شده در اینجا نظرات نویسندگان / نهادهای مربوطه است و دیدگاه های اقتصادی تایمز (ET) را نمایندگی نمی کند. ET هیچ یک از محتویات خود را تضمین، تضمین یا تأیید نمی کند و به هیچ وجه در قبال آنها مسئولیتی ندارد. لطفاً تمام اقدامات لازم را انجام دهید تا مطمئن شوید که اطلاعات و محتوای ارائه شده صحیح، به روز شده و تأیید شده است. ET بدینوسیله از هرگونه و همه ضمانت‌های صریح یا ضمنی مربوط به گزارش و هر محتوای آن سلب مسئولیت می‌کند.