dmk: TN CM با انتقاد از DMK ​​، استالین را به عنوان “قهرمان بیانیه” در مورد ادعاهای فساد علیه AIADMK حاکم لقب داد

سالم (TN): وزیر ارشد K Palaniswami روز پنجشنبه به DMK و رهبر آن MK استالین حمله كرد و او را “قهرمان بیانیه” خواند ، به دلیل ادعاهای مكرر فساد علیه توزیع حاكم ، به دنبال یادآوری طیف “بسیار بزرگ” 2G کلاهبرداری تخصیص

نمایندگان DMK ، Kanimozhi و A Raja ، وزیر اسبق مخابرات نیز پیشتر در این کلاهبرداری متهم شدند اما توسط دادگاه ویژه تبرئه شدند. CBI از آن پس به رای دادگاه بدوی در دادگاه عالی دهلی اعتراض کرده است.

پالانیسوامی در گفتگو با خبرنگاران در اینجا همچنین از قوانین جنجالی اخیر مزرعه در مرکز دفاع کرد ، که کشاورزان علیه آن اعتراض گسترده ای در نزدیکی دهلی انجام داده اند.

پالانیسوامی با رد ادعاهای استالین در مورد فساد و کلاهبرداری ، به ویژه در مناقصات دولتی ، گفت که مراحل قانونی در حال پیگیری است و هرگونه تخلف را رد می کند.

وی گفت: “کلاهبرداری طیف 2G (تخصیص) کلاهبرداری بسیار بزرگی بود. مبلغ 1.76 لور کرور (ضرر ادعایی) معادل بودجه تامیل نادو است. این اتفاق زمانی رخ داد که آنها با مرکز کنگره در مرکز قدرت بودند.” .

پالانیسوامی گفت: “(كنگره وقت) كنگره وارد عمل شد و او (راجا) به زندان افتاد” ، و سوال كرد كه چگونه حزب مخالف حالا می تواند ادعاهایی را علیه دولت AIADMK مطرح كند.

وی همچنین “اساس اول خدمت اول” از تخصیص طیف را زیر سوال برد ، جنبه ای که مورد بررسی دقیق قرار گرفت.

وی گفت: “چنین کلاهبرداری بزرگی اتفاق افتاد و آنها دولت AIADMK را هدف قرار داده اند تا این مسئله را پنهان کنند.”

او با آموزش اسلحه های خود علیه استالین ، او را به دلیل “صدور بیانیه های روزانه نشسته در داخل یک اتاق” لمپن کرد و او را به عنوان “قهرمان بیانیه” لقب داد.

هماهنگ کننده AIADMK گفت: “او ناامید است که نمی تواند قدرت را به دست آورد و این (ادعاهای استالین) نتیجه آن است.”

وی گفت که دولت پیشین DMK “تنها کسی در کشور است که به دلیل فساد اخراج شده است” و بنابراین استالین حق ندارد در مورد پیوند صحبت کند.

در مورد اعتراض کشاورزان به قوانین جدید مزرعه مرکز ، پالانیسوامی تکرار کرد که این گیاه تاثیری بر ریشه نمی گذارد و می گوید که از آنها در برابر نوسانات قیمت محافظت می کند.

وی افزود: کشاورزان اکنون می توانند محصولات خود را در هر نقطه از کشور بفروشند.

وزیر ارشد سخنان خود را در مورد کارگران BJP بیان کرد که باید همه این جنبه ها را برجسته کند و از آنها خواست واقعیت ها را به گوش مردم برسانند.

وی همچنین گفت که هیچ گونه بازخورد منفی از اتحادیه های کشاورزان در تامیل نادو درباره قوانین را دریافت نکرده است.