DMK ، متحدان اعتراض کردند عادی تا حد زیادی در TN تحت تأثیر قرار نمی گیرد ، در Puducherry

چنی: مخالفان حزب دمکرات کردستان و متحدانش از جمله کنگره اعتراضاتی را برگزار کردند و روز سه شنبه با پشتیبانی از فراخوان خاموش کردن کشاورزان در سراسر کشور تجمع هایی را ترتیب دادند که بر عادی بودن در تامیل نادو تأثیری نگذاشت اما در پودوچری روال عادی داشت.

در UT همسایه ، تحت كنگره ، فراخوان باند پاسخ كلی كلی را نشان می داد در حالی كه اتوبوس ها ، تاکسی ها و اتومبیل ها از جاده ها و بازرگانان خارج می شدند و سایر مسسات تجاری برای حمایت از خاموش شدن كرکره ها را پایین می کشیدند و همه مغازه ها در شب دوباره باز شدند.

در تامیل نادو ، وضعیت عادی تا حد زیادی تحت تأثیر قرار نگرفت و حمل و نقل عمومی و خصوصی طبق معمول ادامه یافت. مغازه ها و مشاغل باز شد و بانک ها و دفاتر دولتی مانند همیشه کار می کردند.

با این وجود بازارهای محلی در مناطقی از ایالت از جمله ناگاپاتینام ، اروود و تیرووارور بسته بودند.

در تیرپور ، اکثر مغازه ها و م establishسسات تجاری و واحدهای تولیدی لباس بافتنی تعطیل بودند.

کشاورزان سنگام وابسته به CPI (M) گفتند که بند در این ایالت “موفقیت” کاملی است. سانگام ادعا کرد که منع ورود چنای است ، اکثر مغازه ها توسط بازرگانان در سایر مناطق بسته شده و در صدها مکان که هزاران نفر در آن شرکت داشتند اعتراضات صورت گرفت.

انجمن کارمندان دولت TN ، که از اعتراض کشاورزان حمایت می کرد ، گفت که این تظاهرات در سراسر ایالت برای حمایت از ریشه ها برگزار می کند.

آشفتگی در بیشتر مناطق این ایالت از جمله چنای ، تیروچیپراپالی ، مادورای ، کویمباتوره ، تانجاور ، سالم ، تیرونلولی ، کودالور و پودوچری برگزار شد.

متحدان DMK از جمله کنگره ، CPI (M) ، CPI و Viduthalai Chiruthaigal Katchi در تظاهرات شرکت کردند و همچنین در چندین مکان تجمع کردند.

Cauvery Urimai Meetpu Kuzhu (کمیته بازیابی حقوق Cauvery) ، یک بدن ریوت به تظاهرات در Thanjavur پیوست.

در پامبان در منطقه راماناتاپورام ، بخشی از ماهیگیران و فعالان حزب کمونیست هند پرچم های سیاه به اهتزاز درآوردند و به حمایت از کشاورزان علیه قوانین مزرعه اعتراض کردند.

رهبر کشاورزان PR Pandian در یک اعتراض در اینجا شرکت کرد و گفت که ryots به طور فعال در تظاهرات در سراسر ایالت شرکت می کند.

کادرانی که پرچم های احزاب خود را به اهتزاز در می آوردند ، در مکان های مهم جمع شده و شعارهایی علیه قوانین مزرعه دولت اتحادیه سر می دادند که ادعا می کرد قوانین جدید فقط به نهادهای شرکتی و نه به کشاورزان علاقه دارد و خواستار پس گرفتن فوری آن شدند.

وزیر ارشد V Narayanasamy ، با ابراز همبستگی به باند ، از محل اعتراض در Puducherry بازدید كرد و گفت كه كشاورزی تحت فهرست ایالت قانون اساسی قرار می گیرد و دولت اتحادیه باید قبل از عجله در اجرای قانون با ایالات متحده مشورت می كرد.

وی گفت: قطعنامه ای در جلسه زمستان در مجمع با مخالفت با قوانین مزرعه تصویب خواهد شد.

وی گفت: “این مرکز باید بدون قید و شرط سه قانون را فوراً لغو کند.”

کیران بدی ، فرماندار ستوان ، با برچسب زدن به یک عکس از اعتراض ، گفت در این شرایط ، پرونده های COVID-19 در قلمرو اتحادیه می تواند بازگشت داشته باشد.

وی گفت: “ادارات پزشکی و مجری باید برای این امر آماده باشند. این فقط یک هشدار برای مردم است” ، و از مردم خواست تا اقدامات احتیاطی را برای جلوگیری از شیوع عفونت انجام دهند.