Disney Star: 10 بازی اول IPL دارای 30.7 کرور بودند: Disney Star

دیزنی استار، پخش کننده رسمی تلویزیونی لیگ برتر هند (IPL)، در 10 مسابقه اول این مسابقات به 30.7 کرور بیننده دست یافته است.

پخش کننده با استناد به داده های شورای تحقیقات مخاطبان پخش (BARC) گفت که دسترسی تجمعی 23 درصد بیشتر از نسخه قبلی IPL است.

همچنین بیان کرد که 10 بازی اول IPL دارای 6230 کرور دقیقه زمان تماشا هستند. آن اضافه کرد که TVR در میان تماشاگران مرد مرفه ورزش شهری 25 درصد رشد کرده است.

سانجوگ گوپتا، رئیس بخش ورزش Disney Star گفت: “ما از استقبال بی‌نظیر از پخش Tata IPL 2023 توسط دیزنی استار خوشحالیم. پس از افتتاحیه عالی، آمار تماشا همچنان رکوردها را شکسته است و برای اولین بار رتبه دوم را در بالاترین میزان دسترسی و تماشای ثبت می‌کند. 10 مسابقه در تاریخچه IPL (به استثنای دوره کووید).

“این گواهی است بر تلاش بی‌وقفه و سرمایه‌گذاری ستاره دیزنی در افزایش علاقه‌مندی به کریکت از طریق کمپین‌های بازاریابی قانع‌کننده، پوشش در سطح جهانی، و داستان‌گویی پیشرفته. مقصد. اوج همزمانی در تلویزیون برای بازی افتتاحیه 5.6 کرور – بالاترین میزان در تاریخ IPL (به استثنای زمان کووید) – قدرت IPL همراه با Star Sports را در جمع آوری بینندگان به طور همزمان نشان می دهد.”

Star Sports جدیدترین پیشرفت‌های تکنولوژیکی از جمله صدای Dolby Atmos، ویژگی‌های تعاملی با تلویزیون دیجیتال Airtel و Tata Play، فید محیطی، زیرنویس زنده و فناوری پیشرفته‌ای مانند Holobox، Traxis و Hawkeye 4K Cam را معرفی کرده است تا خانواده‌ها را به دوربین کوچک تبدیل کند. استادیوم‌هایی که هر ثانیه از فعالیت‌های با اکتان بالا را به صورت زنده روی صفحه‌های تلویزیون ارائه می‌کنند.

به عنوان بخشی از ابتکار خود #MySocietyStadium، اسطوره های بازی، که بخشی از پنل تفسیری پخش کننده هستند، برای نمایش مسابقات به طرفداران می پیوندند تا جامعه را به یک استادیوم تبدیل کنند. این پخش کننده علاوه بر ایجاد، فیدهای ویژه منطقه را به 9 زبان ایجاد کرده است. تجربه‌های روی زمین مانند «اتوبوس هواداران» و راه‌اندازی بزرگترین مسابقه کریکت مدرسه، «مسابقه لیگ شگفت‌انگیز».

برای بازی افتتاحیه، پخش کننده شاهد رشد 31 درصدی در رتبه بندی تلویزیون و رشد 20 درصدی در مقایسه با فصل گذشته بود.
علاوه بر این، IPL در Star Sports 14 کرور بیننده در روز افتتاحیه با حداکثر همزمانی 5.6 کرور و تعامل 76 دقیقه ارائه کرد.