dhoni: با تشکر از جمعیت کلکته، آنها سعی داشتند با من خداحافظی کنند: Dhoni اشاره بازنشستگی IPL را حذف کرد

ماهندرا سینگ دونی معتقد است که در طول بازی بعدی IPL نایت سواران کلکته، باغ ادن شاهد رنگ ارغوانی آشنا خواهد بود، اما یکشنبه مربوط به “وداع او” بود، در آخرین حضور او در زمین چمن مقدس. داماد مورد علاقه کلکته که برای اولین بار در نوجوانی روی این زمین نمادین قدم گذاشت و در بیهار بازی Ranji Trophy را بازی کرد، طرفداران دیوانه‌واری دارد زیرا باغ‌های ادن را مملو از پیراهن‌های زرد می‌دیدند و پیش‌بینی می‌کردند که دیگر مرد خاص را نبینند. .

“من فقط می گویم از حمایت تشکر می کنم، آنها در تعداد زیادی آمدند. بیشتر این بچه ها دفعه بعد با پیراهن KKR خواهند آمد. آنها سعی می کنند با من خداحافظی کنند، بنابراین از جمعیت بسیار تشکر می کنم.” با پایان باز حتی زمانی که برای آخرین بار با همه زمین‌بازان عکس گرفت.

Dhoni برای بولرهای خود مورد ستایش قرار گرفت زیرا آنها با وجود کوتاه بودن مرز از یک طرف، برنامه ها را به خوبی اجرا کردند.

“بولرهای سریع کار خود را انجام می دهند، همچنین اسپینرها در وسط. ویکت از یک طرف کوتاه بود، بنابراین ما باید ویکت های اولیه را می گرفتیم و فشار را حفظ می کردیم. آنها ضربات قدرت زیادی دارند، بنابراین ما باید به آنها احترام می گذاشتیم. مخالفت.”

CSK با مصدومیت بازیکنان تیم اصلی مانند بن استوکس و دیپاک چهار مواجه است، اما این کمترین چیزی است که در ذهن دونی وجود دارد.

او گفت: “من یک پایه واضح دارم. اگر کسی آسیب ببیند، نمی تواند کاری انجام دهد. شما فقط حرکت کنید و به جوانان انگیزه دهید تا اجرا کنند. ما خوش شانس بوده ایم که همه بچه هایی که وارد می شوند، اجرا می کنند.”

Ajinkya Rahane پس از پیوستن به CSK ریتم جدیدی در کریکت T20 پیدا کرده است و Dhoni احساس می کند که به او آزادی کامل داده شده است تا به روشی که می خواهد عمل کند. نتایج برای همه وجود دارد.

زمانی که به او اجازه می‌دهیم به همان شکلی که ضربه می‌زند، پتانسیل یک نفر را درک می‌کنیم. ما به او آزادی می‌دهیم، بهترین موقعیت را به او می‌دهیم. در یک محیط تیمی، کسی باید موقعیت خود را فدا کند تا به دیگران اجازه دهد راحت‌تر شوند، و اجازه دهید تیم موفق شود.”