Covid-19 یک سافت بال است ، ما باید برای ضربه زدن به شش: Sadhguru آماده شویم

دهلی نو: رهبر معنوی و نویسنده صدگورو روز جمعه گفت که شناختن “فرصت های جدید و فوق العاده” در بخشهای مختلفی که کوید -19 در معرض خطر است برای همه ، به ویژه روسای مشاغل مهم است. Sadgguru ، بنیانگذار بنیاد Isha ، در حال سخنرانی در جلسه افتتاحیه مجازی “Isha Insight: The DNA of Success” بود ، کنفرانس سالانه ای که آکادمی رهبری ایشا (ILA) برای کارآفرینان برگزار می کند.

رهبر معنوی در حال حاضر در یک تور در ایالات متحده است. وی از مردم خواست که در جهت درک آنچه جامعه در آینده نیاز دارد ، تلاش کنند.

صدگورو با بیان مثال از شهرهایی مانند برلین ، توکیو و لندن ، که به گفته وی “پس از جنگ های جهانی” به یک آوار تبدیل شدند اما “فقط در چند سال به بهترین شهرهای جهان تبدیل شدند” ، یک بیماری همه گیر از جمله زیرا این امر باید باعث شود “از فرصت ها استفاده کنیم و ترس نداشته باشیم و مضطرب شویم”.

“مشاغل با چالشهای مختلفی روبرو هستند. برخی از آنها تعطیل شده اند. برخی از آنها دست به گریبان هستند ، اما در صنعت فناوری ر headsسای شرکتهایی وجود دارند که همچنین به من میگویند کار آنها 200٪ افزایش یافته است. وقتی به دنبال یک کارآفرینی هستید ، فرار از چالش ها. سرمایه گذاری فقط یک ماجراجویی مرزی است. ”

“اگر ما قادر به انجام کاری نباشیم که توانایی انجام آن را داریم ، یک فاجعه خواهد بود. باید به یاد داشته باشیم که وقتی انقلابی اتفاق می افتد ، بعضی از سرها قطع می شود ، اما اکثریت مردم بلند می شوند. مهم است که در او گفت: “زمانی مانند شما در سمت راست قرار دارید ، پشت فرمان آن را به جلو حرکت می دهید ، نه اینکه جلوی آن خرد شود.”

رهبر معنوی گفت که اگرچه بیماری همه گیر زندگی و معیشت را در سراسر جهان مختل کرده است ، اما همچنین وضعیت موجود را تحریک کرده است که “در گذشته فقط به قدرتمندان سود می رساند و دیگران را به بازیکنان کوچک تبدیل می کرد”.

“این فرصتی است برای شما تا بینشی در مورد کارهایی که می خواهید انجام دهید ، الهام بخشی که می خواهید شوید و با یکپارچگی این کار را انجام دهید. تمامیت یک ارزش نیست. یک انسجام بین آنچه شما هستید است. و آنچه شما انجام می دهید ، “او گفت. وی افزود ، بیماری همه گیر “یک توپ سافت بال است و ما باید برای ضربه زدن به شش” آماده شویم. صدرگورو گفت که مهم است که “لوازم زندگی” را خود زندگی در نظر نگیریم. “آنچه اکنون اتفاق افتاده است ، حجم زیادی از آنچه در اختیار داریم است در اطراف ما تغییر کرد اما آیا مهم است که نعمت های خود را حساب کنیم. این فعالیت ، دارایی یا توانایی های حسی ما نیستند که می توانند موفقیت ما را تعیین کنند. در یک بیماری همه گیر ، ما زنده هستیم و این نیز موفقیت است. ”