COVID-19 ، اولویت های اصلی برای بایدن ، هریس ، بهبود اقتصادی ، برابری نژادی و تغییر آب و هوا

تیم انتقال وی روز یکشنبه ، یک روز پس از پیروزی جو بایدن و همسر خود در انتخابات 3 نوامبر ایالات متحده ، گفت: مقابله با بیماری همه گیر COVID-19 ، بهبود اقتصادی ، برابری نژادی و تغییر اقلیم چهار اولویت اصلی برای دولت بایدن است.

به دنبال یک هفته پرشمار آرا رای گیری ، بایدن کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری دموکرات روز شنبه برنده ایالت پنسیلوانیا شد و در مسابقه برای رسیدن به رئیس جمهور بعدی ایالات متحده طاقدار شد. پیروزی بایدن در مهمترین ایالت میدان جنگ او را از آستانه 270 رأی انتخاباتی خارج کرد و همه راه های حریف خود را قطع کرد.

هریس به عنوان معاون رئیس جمهور خود ، به روش های بی شماری تاریخ را رقم خواهد زد ، و اولین زن – و اولین زن رنگین پوست – می شود که دفتر را اشغال می کند.

تیم انتقال بایدن-هریس با ارائه جزئیاتی از اولویت های دولت بعدی گفت: “ما فقط نمی خواهیم آنچه را كه در گذشته م workedثر بوده بازسازی كنیم. این فرصت ما است تا بهتر از هر زمان دیگری بازگردیم.”

در این گزارش آمده است: “رئیس جمهور منتخب بایدن و معاون رئیس جمهور منتخب هریس با همه گیری ، بحران اقتصادی ، خواستار عدالت نژادی و تغییرات آب و هوایی روبرو هستند. تیمی که در حال جمع شدن است در روز اول با این چالش ها روبرو خواهد شد.”

به گفته این ، بایدن و هریس پس از ادای سوگند به منصب ، رهبری ملی مورد نیاز را برای مقابله با بیماری همه گیر و آغاز بهبودی کشور ما فراهم می کنند.

بایدن و هریس 20 ژانویه سوگند یاد می کنند. مأموریت تیم انتقال این است که زیرساخت هایی را ایجاد کند که بتواند انتقال روان از دولت خارج شده را تضمین کند و به طور کارآمد دولت را در روز اول اداره کند.

با مشاهده اینكه مردم آمریكا مستحق پاسخ فوری ، قوی و حرفه ای نسبت به افزایش بهداشت عمومی و بحران اقتصادی ناشی از شیوع ویروس كرونا (COVID-19) هستند ، تیم گفت كه بایدن معتقد است كه دولت فدرال باید سریع و پرخاشگرانه برای کمک به از خانواده ها ، مشاغل کوچک ، اولین پاسخ دهندگان و مراقبان مراقبت ضروری برای کمک به آنها در مواجهه با این چالش حمایت و حمایت کنید.

این دولت گفت که بایدن-هریس همیشه ، به حرفهای علمی گوش می دهد ، اطمینان حاصل می کند که تصمیمات بهداشت عمومی توسط متخصصان بهداشت عمومی اطلاع داده می شود و اعتماد ، شفافیت ، هدف مشترک و پاسخگویی را در دولت ارتقا می دهد.

بهبود اقتصادی دومین اولویت اصلی دولت بایدن-هریس است. در این زمان بحران ، بایدن رئیس جمهور منتخب طرحی را برای ایجاد میلیونها شغل با درآمد خوب ، سازماندهی اتحادیه ها و معامله جمعی برای کارگران آسان تر و ابزارها ، گزینه ها و آزادی لازم برای خانواده های کارگر آمریکا در نظر گرفته است. گفت:

“این کار با یک استراتژی واقعی برای مقابله با بیماری همه گیر آغاز می شود. ما تا حل بحران بهداشت عمومی نمی توانیم بحران شغل را حل کنیم. اجرای استراتژی جامع بایدن برای کنترل همه گیری و بازگشایی موثر اقتصاد – رویکردی که هر دو حفاظت از سلامت و ایمنی مردم ما و تقویت فعالیت های اقتصادی – یکی از اولویت های اصلی رئیس جمهور منتخب است “.

“این لحظه فرا رسیده است که ملت ما با نژادپرستی سیستمی مقابله کند. برای مقابله با نابرابری اقتصادی در حال رشد در کشور ما. و مقابله با انکار وعده این ملت – برای بسیاری” ، گفت: اولویت.

به عنوان بخشی از تعهد خود در راستای اعتلای جوامع سیاه و قهوه ای ، بایدن همچنین تلاش خواهد کرد تا اقتصادی را بسازد که در آن هر آمریکایی از بازدهی مناسب برای کار خود برخوردار باشد و از شانس برابر برای برتری برخوردار باشد.

اقتصادی پر جنب و جوش تر و قدرتمندتر دقیقاً به این دلیل که همه در این معامله گنجانده خواهند شد. این اقتصاد گفت که سرانجام اقتصادی که در آن سیاه پوستان ، لاتین ، آمریکای آسیایی و جزیره اقیانوس آرام (AAPI) و کارگران و خانواده های بومی آمریکایی به عنوان شرکت کنندگان کامل مورد استقبال قرار می گیرند.

رئیس جمهور منتخب بایدن جهان را برای رسیدگی به شرایط اضطراری آب و هوا هدایت می کند و از طریق مثال مثال رهبری می کند.

“بایدن می داند چگونه با متحدان آمریكا بایستد ، در برابر دشمنان بایستد و با هر رهبر جهانی در مورد آنچه باید انجام شود هم سطح باشد. او نه تنها ایالات متحده را مجدداً به توافق نامه پاریس در مورد تغییر آب و هوا متعهد می كند – وی گفت: “او در تلاش است تا تلاش كند تا هر كشور اصلی اهداف جوی داخلی خود را ارتقا بخشد.”