Counter Strike 2: Counter-Strike 2 در حال آماده شدن برای عرضه در تابستان 2023: در اینجا چیزی است که باید از دنباله طولانی انتظار داشت

Valve سخت روی Counter-Strike 2 کار کرده است که از موتور جدید Source 2 استفاده می کند. در حالی که یک نسخه آزمایشی محدود در ماه مارس راه اندازی شد و به تقریباً 0.2 درصد از بازیکنان CS:GO از جمله افراد حرفه ای و افراد جامعه دسترسی داشت، تاریخ انتشار بازی کامل هنوز در انتظار به روز رسانی های بیشتر از سوی Valve است.

اگرچه تاریخ مشخصی به طور رسمی اعلام نشده است، اما شایعاتی مبنی بر تاریخ عرضه احتمالی 14 ژوئن وجود دارد.

از نظر ویژگی های بازی، نسخه آزمایشی محدود CS2 در حال حاضر تنها یک نقشه، Dust2 و حالت ها و ویژگی های محدود را ارائه می دهد. با این حال، بازیکنان می توانند پس از انتشار کامل، انتخاب جامع تری از نقشه ها، حالت ها و ویژگی ها را پیش بینی کنند. نقشه‌های کلاسیک مانند Nuke، Inferno، Overpass و Mirage قبلاً برای Counter-Strike 2 تأیید شده‌اند.

علاوه بر این، تمام پوسته ها و آیتم های CS:GO به طور یکپارچه به CS2 منتقل می شوند. با این حال، در طول آزمایش آزمایشی، برخی از علاقه مندان به پوست متوجه تفاوت ها یا خطاهایی در ظاهر پوسته های خود نسبت به بازی اصلی شده اند. Valve قبلاً به‌روزرسانی‌هایی را برای تصاویر انجام داده است و ممکن است در آینده نیز به این کار ادامه دهد که احتمالاً منجر به تفاوت‌های جزئی در ظاهر پوسته‌های خاص می‌شود.

علاوه بر این، انتظار می رود بازیکنان حرفه ای به سرعت به CS2 منتقل شوند و رویدادهای رسمی در اواخر سال برگزار می شود. مسابقات بعدی Counter-Strike Major، به میزبانی PGL، قرار است در مارس 2023 در کپنهاگ برگزار شود و در CS2 بازی خواهد شد.

سوالات متداول

  1. تاریخ انتشار بازی Counter-Strike 2 چه زمانی است؟
    همانطور که توسط Valve تایید شده، Counter-Strike 2 قرار است در تابستان 2023 منتشر شود.
  2. آیا تمام پوسته ها و آیتم های CS:GO به CS2 منتقل می شوند؟
    بله، تمام پوسته ها و آیتم های CS:GO به طور یکپارچه به Counter-Strike 2 منتقل می شوند.

بیانیه سلب مسئولیت: این محتوا توسط یک شخص ثالث نوشته شده است. نظراتی که در اینجا بیان می شود، نظرات نویسندگان/ نهادهای مربوطه است و دیدگاه های اقتصادی تایمز (ET) را نمایندگی نمی کند. ET هیچ یک از محتویات خود را تضمین، تضمین یا تأیید نمی کند و به هیچ وجه در قبال آنها مسئولیتی ندارد. لطفاً تمام اقدامات لازم را برای اطمینان از صحت، به روز رسانی و تأیید هر گونه اطلاعات و محتوای ارائه شده انجام دهید. بدینوسیله ET از هرگونه ضمانت نامه صریح یا ضمنی مربوط به گزارش و هر محتوای آن سلب مسئولیت می کند.