cnn: CNN از «Columbia»، «TinderBox»، «Spy Wars» در Warner Bros. Discovery رونمایی کرد. تمام جزئیات

در رویداد پیشروی برادران وارنر که در 17 می در Theater، مدیسون اسکوئر گاردن برگزار شد، سی‌ان‌ان سه سریال غیرداستانی جدید را معرفی کرد که به دنبال کوچک‌سازی قابل توجه در سال گذشته – «کلمبیا: پرواز نهایی» نگاهی گذرا به تلاش‌های آینده‌اش ارائه کرد. ، “TinderBox: لحظات عالی در فرهنگ پاپ” و “جنگ جاسوسی”.

“کلمبیا: آخرین پرواز”

اولین مورد، “کلمبیا: پرواز نهایی” به فاجعه شاتل فضایی کلمبیا می پردازد. این سریال یک تلاش مشترک بین CNN Original Series، BBC و Mindhouse Productions است که توزیع جهانی آن توسط استودیو BBC انجام می شود.

“TinderBox: لحظات عالی در فرهنگ پاپ”

سریال دیگری که در دست ساخت است، «TinderBox: لحظات عالی در فرهنگ پاپ» است که به بررسی لحظات تأثیرگذار تلویزیونی می‌پردازد که به اهمیت فرهنگی گسترده‌ای دست یافتند. به عنوان مثال می توان به حضور الن دی جنرس در کمدی کمدی خود و بوسه بین نژادی پیشگامانه در Star Trek اشاره کرد.

“جنگ جاسوسی”

علاوه بر این، CNN بار دیگر با بی‌بی‌سی برای «جنگ‌های جاسوسی» همکاری می‌کند، سریالی که روایت‌های جذاب جاسوسان واقعی را در طول تنش‌های شدید جنگ سرد در اوایل دهه 1980 بین بلوک‌های غرب و شرق آشکار می‌کند.

با توجه به اقدامات گسترده کاهش هزینه برادران وارنر، CNN سال گذشته اعلامیه‌ای مبنی بر توقف پروژه‌های سفارش داده شده با شرکای خارجی در بخش‌های سری اصلی و فیلم‌های اورجینال خود اعلام کرد.

در نتیجه، شبکه تمرکز خود را به سمت تولید پروژه های داخلی تغییر داد. این واحدها پیش از این مسئولیت آثار برجسته‌ای مانند «استنلی توچی: در جستجوی ایتالیا» و «ناوالنی» را بر عهده داشتند، که دومی جایزه اسکار بهترین فیلم مستند را در سال جاری دریافت کرد. متاسفانه سریال Tucci در ماه دسامبر توسط شبکه کنسل شد.

سوالات متداول

  1. رویداد پیشاپیش کاوشگر برادران وارنر کجا برگزار شد؟
    در Theater، مدیسون اسکوئر گاردن، نیویورک برگزار شد.
  2. مقر CNN کجاست؟
    در آتلانتا، جورجیا واقع شده است.

بیانیه سلب مسئولیت: این محتوا توسط یک شخص ثالث نوشته شده است. نظرات بیان شده در اینجا نظرات نویسندگان / نهادهای مربوطه است و دیدگاه های اقتصادی تایمز (ET) را نمایندگی نمی کند. ET هیچ یک از محتویات خود را تضمین، تضمین یا تأیید نمی کند و به هیچ وجه در قبال آنها مسئولیتی ندارد. لطفاً تمام اقدامات لازم را انجام دهید تا مطمئن شوید که اطلاعات و محتوای ارائه شده صحیح، به روز شده و تأیید شده است. ET بدینوسیله از هرگونه و همه ضمانت‌های صریح یا ضمنی مربوط به گزارش و هر محتوای آن سلب مسئولیت می‌کند.